23.01.2021

17:04

LUDNICA U RIMU!  7 GOLOVA, ROMA JEDVA SLAVILA! Specija namučila Vučicu! /VIDEO/

LUDNICA U RIMU! 7 GOLOVA, ROMA JEDVA SLAVILA! Specija namučila Vučicu! /VIDEO/

U utakmici prepunoj uzbuđenja, viđeno je sedam golova, a Roma je slavila pobedivši Speciju sa 4:3

Specija je u poslednja tri kola Serije A osvojila sedam bodova. Podebila je Napoli i Sampdoriju, a remizirala sa Torinom igrajući veći deo meča sa desetoricom fudbalera, ali nije uspela da napravi podvig i protiv Rome!

Roma je pobedila sa 4:3 (1:1) i trenutno zauzima treću poziciju na tabeli!

Goleadu je otvorio u 17. minutu Majoral nakon sjajne asistencije Pelegrinija. To mu je bio prvi od dva gola!

Već u 24. minutu usledilo je izjednačenje! Pikoli je bio najsnalažljiviji i poravnao je rezultat!

U 52. minutu ponovo je Majoral bio koban po Speciju!  Ponovo vodi Roma!

Samo tri minuta kasnije činilo se da je sve gotovo i da je Roma sigurni pobednik, kada je u 55. minutu Karsdrop povisio na 3:1 !

Uzbuđenja ipak nije manjkalo na ovom meču! Već u 59. minutu bilo je 3:2. Gol za Speciju postigao je Diego Farias!

Kakav meč! Roma je primila gol u 90. minutu! Strelac za Speciju Daniel Verde! 3:3!

I to nije bilo sve!

Roma je uspela da da gol u 90+2 Minutu! I dodje do velike pobvede! Strelac je bio Lorenco Pelegrini!

Viola 31 (p), Lapadula 49 – Zaza 51

Popović: U Srebrenici nije bilo genocida!

Ministarka pravde Maja Popović izjavila je da predlog rezolucije o međunarodnom danu sećanja na genocid u Srebrenici 1995. godine ima za cilj favorizovanje priče o stradanju Bošnjaka i da negira stradanje Srba, ističući da bi njeno potencijalno usvajanje u UN moglo biti izvor novih sukoba i destabilizacije u regionu.