26.01.2021

22:50

LUDNICA NA SAN SIRU! Ibra proturio loptu Kolarovu kroz noge, pogodio malu mrežu, pa POCRVENEO! Inter slavio golom u sedmom minutu nadoknade /VIDEO/

Fudbaleri Intera plasirali su se u polufinale Kupa Italije, pošto su posle preokreta rezultatom 2:1 savladali Milan

Centralna figura utakmice bio je svakako Zlatan Ibrahimović koji je postigao jedini gol u prvom poluvremenu, potom se u završnici tog dela "smrtno" pokačio sa Romeluom Lukakuom. Za kraj, pri vođstvu Milana je u 58. minutu dobio drugi žuti karton.

Milan je poveo golom Zlatana Ibrahimovića u 31. minutu. Šveđanin je upustio udarac, lopta je prošla kroz noge Aleksandru Kolarovu, pa je od stative ušla u gol.

Igrao se 58. minut kada je Ibrahimović posle faula nad Kolarovim zaradio isključenje.

Romelu Lukaku je poravnao rezultat sa bele tačke u 71. minutu, veoma preciznim udarcem, od prečku.

Pobedu Interu je prvim golom u sezoni doneo Kristijan Eriksen iz slobodnog udarca u sedmom minutu nadoknade.

Inter će u polufinalu odmeriti snage sa boljim iz duela u kom se sastaju Juventus i SPAL.