28.01.2021

23:01

LIVERPUL NAPOKON POBEDIO! Klopova četa PREGAZILA Murinja i Totenhem! /VIDEO/

Fudbaleri Liverpula savladali su Totnhem rezultatom 3:1 (1:0) u 20. kolu Premijer lige

Upao je Liverpul krajnje neočekivano u seriju loših rezultata na startu 2021. godine, ali je najbolji put da se tim vrati na pobednički kolosek slavlje u gostima protiv velikog rivala kao što je Totenhem 3:1 (1:0).

Delovalo je da Liverpul ni ovde neće dobro proći kada je Son Heung Min posle tri minuta savladao Alisona, ali je VAR poništio gol. Mirovale su mreže sve do sudijske nadoknade kada je Roberto Firmino doveo Liverpul u vođstvo.

Nije se dugo čekalo na gol u drugom poluvermenu! Sadio Mane je sjajno prošao po levoj strani, Ljoris je morao da boksuje loptu koja je sela tačno na volej Aleksander Arnoldu, već tada bilo je 2:0!

Delovalo je da je Totnehem na "konopcima", ali je posle dva minuta Hejbjerg vratio rezultatsku neizvesnost u meč posle asistencije Bergvajna! Konačan rezultat postavlja Mane u 65. minutu meča i potvrđuje Liverpulovu pobedu - 3:1!