18.04.2021

15:01

SUPERLIGA! RAD DOŠAO DO ZLATA VREDNIH BODOVA, Savić postigao EVROGOL u Novom Pazaru

Fudbaleri Rada, pobedili su na gostovanju Zlatibor rezultatom 2:1, Čukarički je slavio u Novom Pazaru 3:1, dok su Metalac i Inđija odigrali utakmicu bez golova

Rad je na gostovanju u Čajetini pobedio Zlatibor rezultatom 2:1 i tako došao do bitnih bodova u borbi za opstanak.

Strelci golova za Rad bili su Trninić u 50. minutu i Šarić u 52. minutu, dok je utešni gol za domaći tim postigao Vukić iz penala u 74. minutu.

Nakon ove utakmice, Rad je na 11. mestu sa 39 bodova, dok je Zlatibor na 18. mestu sa 22 boda.

Čukarički je slavio protiv Novog Pazara kao gost rezultatom 3:1. Domaći tim je poveo preko Aganspahića u 21. minutu. Inicijator preokreta, bio je Savić u 44. minutu, kada je sa oko 25 metara poslao neodbranjiv udarac koji je završio u levim rašljama.  Isti igrač u 78. i Jovanović u 79. minutu su rešili pitanje pobednika.

U finišu utakmice u Novom Pazaru došlo je i do incidenta. Bilo je čarki na terenu, a Šapić i Trtovac su na kraju dobili žute kartone.

Nakon ovog meča, Čukarički je na 4. mestu sa 65 bodova, dok je Novi Pazar na 15. mestu sa 36 osvojenih bodova.

Metalac i Inđija su odigrali meč bez golova. Ekipa iz Gornjeg Milanovca je na 9. mestu sa 42 boda, dok je Inđija na 17. mestu sa 34 osvojena boda.

Novi Pazar - Čukarički 1:3 (1:1)
(Aganspahić 21- Savić 44, 78, Jovanović 79)

Metalac - Inđija 0:0

19:00 Proleter - Mladost

19:00 Radnički Niš - Javor

19:00 Spartak - Napredak

19:00 TSC - Voždovac

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Rusi u svemu superiorni u odnosu na Ukrajince! Za Ukrajinu stvari danas stoje loše, a sutra će biti još gore! (VIDEO)

Bitka za Časov Jar se zaoštrava. Zelenski smenio načelnika odeljenja za sajber bezbednost. Zašto je poseta kineskog predsednika važna za celu Evropu. Kolumbija prekinula diplomatske odnose sa Izraelom. Gosti emisije "Rat uživo" bili su analitičar prof. dr Miloš Laban i sociolog prof. dr Ilija Kajtez. Uživo u program javio se i geopolitički analitičar Milutin Ilić.