19.02.2022

17:48

LIVERPUL POSLE PREOKRETA DO TRIJUMFA! O makazicama Manea će se dugo pričati... Arsenal rutinski do pobede!

Tanjug

U okviru 26. kola Premijer lige, Vest Hem i Njukasl odrigrali su 1:1, Arsenal je savladao Brentford 2:1, Aston Vila je kod kuće poražena od Votforda 1:0, a u duelu Kristal Palasa i Čelsija, gosti su izbegli poraz u 89. minutu i slavili 1:0. Liverpul posle preokreta bio bolji protiv Noriča 3:1

Norič je poveo u 48. minutu golom Rašice u gostima protiv Liverpula, da bi izabranici Jirgena Klopa ekspresno dali gas i pregazili goste 3:1.

Liverpul je izjednačio u 64, sjajnim golom Manea "makazicama", da bi već u 67. Salah odlično istrčao i iskoristio dodavanje svog golmana i postigao 150. gol za engleskog giganta! Konačan rezultat postavio je novajlija Luis Dijaz u 81. minutu, kome je ovo bio debitantski gol u Premijer ligi.

Čelsi je do pobede nad Kristal Palasom na gostovanju (1:0), A Ziješ je u 89. minutu na drugoj stativi lepo sačekao centaršut i preciznim udarcem savladao Guaitu. Arsenal je rutinski savladao Brentford 2:1. Smit Rou je doveo u vođstvo domaće u 48, da bi pobedu osigurao Bukajo Saka u 79. minutu utakmice.

Brentford je u nadoknadi vremena preko Norgarda došao do pogotka.

Barnli je odigrao svoju najbolju utakmicu u sezoni i sa 0:3 slavio na gostovanju Brajtonu.

Veghorst je postigao prvi gol u 21. minutu, Braunhil u 40. duplirao prednost gostiju, da bi Lenon u 69. postavio konačan rezultat i tako doneo velike bodove Barnliju.

Sautempton je na svom terenu bio bolji od Evertona, rezultatom 2:0. Golove su postigli  Armstrong u 62. minutu i Long u 84. Votford je iznenadio Aston Vilu i slavio u gostima rezultatom 0:1.