ĆUTI, BRE, ĆUTI! TIŠINA! Trener FMP-a grmeo na igrače!

22:14 Košarka 0

informer.rs | 22. 05. 2019.

Ekipa FMP-a dobro je parirala Crvenoj zvezdi u osmom kolu Superlige, ali su gosti na kraju ipak slavili u Železniku 77:62

"Panteri" su pali krajem treće četvrtine, kada su sa nekoliko vezanih grešaka razbesneli trener Vladimira Jovanovića.

Pri rezultatu 45:42 za Zvezdu, domaći su prvo izgubili loptu u napadu, potom dozvolili Zvezdi otvoren šut za tri poena, a potom je Davidovac uhvatio loptu pored dvojice protivničkih igrača i poentirao, pa još uz faul.

(FOTO) FMP DOBRO NAMUČIO CRVENO-BELE! Zvezda u poslednjoj četvrtini slomila otpor "pantera"!

Jovanović je zatražio tajm-aut, a potpuno je "poludeo" što su njegovi igrači tražili opravdanje u sudijama.

- Ćuti, bre! Ćuti! Tišina! Ne, kriv je sudija, ne možete da iskomunicirate ništa! - grmeo je trener FMP-a na igrače.