18:49 Partizan 1

cdm | 17. 07. 2017.

PODGORIČANI IMAJU PLAN! Kažić: Ako prvi postignemo gol...

Trener fudbalera Budućnosti iz Podgorice Dragan Kažić rekao je na konferenciji uoči revanš utakmice sa Partizanom da njegovi igrači veruju u čudo, da mogu da eliminišu crno-bele, a recept je da prvi postignu gol u utorak uveče

Partizan je prvu utakmicu u Beogradu dobio sa 2:0 golovima Đurđevića i Leonarda i veliki je favorit da se plasira u 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

- Igrači veruju u sebe, ali su svesni da će biti teško, jer u prvom susretu nismo postigli gol. Kako smo odigrali drugo poluvreme - nismo ga ni zaslužili. Ostali smo dužni u Beogradu i moramo tu grešku da ispravimo. Nada poslednja umire, borićemo se da bi posle meča mogli sebe da pogledamo u ogledalo. Ako prvi postignemo gol, imaćemo šansu, čak i ako ga damo u 80. minutu - istakao je trener Budućnosti Dragan Kažić.

Revanš utakmica igraće se u utorak uveče na stadionu pod Goricom od 20.45 časova.