• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

21.01.2018

13:44

(VIDEO) "UKRAJINSKI OZIL" U PARTIZANU! Juri Vakulko se bori za ugovor u Humskoj!

Partizan

(VIDEO) "UKRAJINSKI OZIL" U PARTIZANU! Juri Vakulko se bori za ugovor u Humskoj!

Podeli vest

Mladi reprezentativac Ukrajine Juri Vakulko (20) stigao je u Beograd, počeo treninge sa fudbalerima Partizana i bori se za ugovor sa crno-belima

"Ukrajinski Ozil", kako su mu dali nadimak mediji iz te zemlje, došao je u Partizan na probu kao slobodan igrač, pošto mu je 1. januara istekao ugovor sa Dnjeprom.

Vakulko igra na pozicijama centralnog ili desnog veznog, odlikuje ga odlična tehnika, zbog koje je i dobio nadimak "Ozil".

On je već odradio dva treninga sa igračima Partizana, odigrao i jednu zatvorenu kontrolnu utakmicu i čelnici crno-belih su prezadovoljni onim što su videli. Sada ostaje da se vidi da li će to biti dovoljno i da se potpiše ugovor.

Juri Vakulko je odigrao osam utakmica za mladu reprezentaciju Ukrajine i postigao dva gola. Ponikao je u Dnjepru, ali je odbio letos da potpiše novi ugovor, pa zbog toga nije ni igrao ove jeseni za ukrajinski tim.

Eventualni dogovor crno-belih i Vakulka ne utiče na dalje planove Partizana da tim pojača dovođenjem Saše Zdjelara, koji bi prema nezvaničnim informacijama mogao do kraja nedelje da postane igrač srpskog prvaka, kao i Radosava Petrovića, oko kojeg klub iz Humske i dalje pregovara sa Sportingom.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Više javno tužilaštvo odgovara na medijsku hajku: Veštak je utvrdio da snimak razgovora Lučića i Milera nije autentičan
Politika

Više javno tužilaštvo odgovara na medijsku hajku: Veštak je utvrdio da snimak razgovora Lučića i Milera nije autentičan

Više javno tužilaštvo u Beogradu odbacuje kao paušalne i zlonamerne tvrdnje pojedinaca i određenih medija da ovo tužilaštvo „pokušava da ospori autentičnost razgovora“ između generalnog direktora United Group-e Stana Milera i direktora Telekoma Srbija Vladimira Lučića koji je letos emitovan na pojedinim medijima i internet platformama.

21.12.2025

14:04

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set