29.01.2018

15:53

NIŠTA BEZ TAVAMBE! Poraz Partizana od Slovana!

Fudbaleri Partizana izgubli su od Slovana iz Libereca sa 2:1 u drugoj utakmici na pripremama na Kipru

Partizan je pre nekoliko dana odigrao bez golova protiv Gornjika u prvoj pripremnoj utakmici, a crno-beli su sada upisali i prvi poraz.

Izabranici trenera Miroslava Đukića položili su oružje pred protivnikom iz Češke.

Partizan je utakmicu počeo u sledećem sastavu: Jovičič - Vulićević, Marković, Mitrović, Antonov - Jevtović, Vakulko, Tošić, Janković - Ivanović, Jovanović.

Golove za slovan postigli su Milan Kerba u šestom minutu i Martin Krajčijar u 77. minutu.

Jedini gol za crno-bele je u 88. minutu postigao Leandre Tavamba, koji je u igru ušao u 72. minutu umesto Ivanovića.

Trener crno-belih Đukić za ovaj meč nije mogao da raćuna na povređene Bojana Ostojića, Danila Pantića, Ognjena Ožegovića i Vladimira Stojkovica.