05.08.2018

12:29

(VIDEO) PARTIZAN SE RASPADA! Crno-beli ni šansu nisu stvorili protiv Mladosti u Humskoj!

Partizan se potpuno raspada na terenu! U prvoj utakmici posle odlaska Miroslava Đukića s klupe, crno-beli nisu stvorili ni šansu za gol protiv Mladosti iz Lučana u Humskoj - 0:0

Otišao je Đukić, ali je kriminalna igra crno-belih ostala. Potrošili su domaći igrači 90 minuta, a da čestito, iz igre, nisu ni zapretili gostima iz Lučana.

Posle samo tri kola prvenstva Partizan ima pet bodova zaostatka za Crvenom zvezdom i već sada mu opadaju šanse da dođe do titule.

Mladost je igrala "bunker" tokom celog meča, umešno se branila i odnela bod iz Humske.

PARTIZAN - MLADOST 0:0

Stadion: Partizana. Sudija: Dragan Čolović (Raška).

PARTIZAN: Kljajić, Nemanja R. Miletić, Marković, Valijente, Nemanja G. Miletić, Smiljanić, Pantić, Janković (od 79. Ilić), Suma (od 60. Ivanović), Đerlek (od 66. Ožegović), Gomeš.

MLADOST: Rosić, Milošević, Pejović, Šatara, Pešić, Andrić, Tumbasević, Radivojević (od 80. P. Jovanović), L. Jovanović (od 66. Dimić), Pavlović, Odita (od 84. Sinđić).

Kraj.

91'. Probao je Ožegović, izblokiran je...

88'. Ne može tim iz Humske ni šansu iz igre da stvori, totalna anarhija vlada u igri Partizana.

81'. Kontra Partizana, udarac Ivanovića, a Rosić skreće loptu u korner.

78'. Uporno Partizan traži put do gola kroz sredinu, tamo gde je najveća gužva na terenu i za sada ga ne nalazi.

70'. ŠANSA! Ukazala se prilika za Valijentea prilikom kornera, njegov udarac je završio tik pored gola.

66'. Ožegović samo što je ušao u igru se našao u polušansi, šutirao je, ali pravo u golmana Rosića.

64'. Ivanović je ušao u igru i malo razmrdao crno-bele, stvorio šansu, pa uputio udarac sa 18 metara - preko gola.

57'. Još jedan opasan napad Mladosti, Pavlović je tukao sa ivice šesnaesterca - pored gola.

55'. Prilika za Lučance posle kornera, skočio je Pejović i šutirao glavom, ipak pravo u Kljajića.

53'. Dobra ideja Sume, poslao je loptu u prostor za Đerleka, ali je golman Rosić istrčao s gola i odneo loptu.

- Novi trener Partizana Zoran Mirković gleda meč iz lože, pošto zbog papirologije nije mogao već danas da debituje.

starsport

Kraj prvog poluvremena

43'. OPASNO! Kontra Mladosti, Pavlović je pobegao po boku, zavrnuo je u sredini, tamo je uklizao Valijente i umalo postigao autogol.

42'. Probao je i Đerlek posle solo prodora, izblokiran je...

37'. Odlična solo akcija Sejdube Sume i dobar udarac sa 18 metara, lopta je fijuknula pored gola. Ipak, dobio je aplauz sa tribina.

35'. ZICER! Kakav promašaj Rikarda Gomeša! Odbila mu se lopta u noge posle pokušaja Pantića, bio je sam ispred golmana Rosića, doduše iskosa, ali je očajno šutirao i lopta je otišla pored gola.

28'. Mogla je to da bude velika šansa za domaćina! Miletić je sjajno centrirao sa leve strane, a Pantić i drugi Miletić su nekako zbunili jedan drugog i lopta je otišla u nepovrat.

21'. ZAMALO! Dobra prilika za Partizan iz slobodnog udarca sa 17 metara, Janković je dobro šutirao, lopta je za dlaku otišla preko prečke.

12'. Posle toga udarac Smiljanića sa 20 metara, posle odbitka i - novi korner.

11'. Snažan udarac Sume sa 18-19 metara, izblokiran je, crno-beli su dobili korner.

8'. Gomeš je probao udarac sa ivice šesnaesterca, izblokirao ga je Šatara.

5'. Deluje ekipa Partizana malo agresivnija, življa na terenu nego obično, ali za sada bez nekih ozbiljnijih akcija.

- Partizan sa jednim klasičnim napadačem, u formaciji 4-2-3-1, s tim što Đerlek igra polušpica iza Gomeša.