06.03.2019

19:55 >> 18:44

HASKIĆ I RADNIČKI ZALEDILI HUMSKU! Drugo mesto miljama daleko Partizanu, uvrede za Lalatovića!

U 25. kolu Superlige fudbaleri Partizana izgubili su na svom terenu od ekipe Radničkog iz Niša - 1:0 (1:0)

Posle dobrog izdanja u derbiju, crno-beli su odigrali daleko ispod proseka meč u kojem se vodila borba za drugo mesto.

Tim iz Humske je ovoga puta imao dobru podršku navijača. Oba tima krenula su borbeno, ali na startu meča nije bilo većih uzbuđenja. Igralo se tvrdo uz dosta prekršaja i grešaka sa obe strane.

Partizan je počeo da napada a poveo je Radnički. U 41. minutu sevnula je kontra, Grbić je propustio loptu, a Nermin Haskić lako matirao Stojkovića. Za 1:0 i svoj 17. gol u Superligi.

U nastavku crno-beli su još jače krenuli ka golu, ali Radnički je uspešno odolevao. Pokušao je Mirković da razdrma ekipu, ubacio je Pantića umesto Tošića ali ni to nije urodilo plodom.

U 61. minutu Rikrado je imao veliku šansu. Sa svega nekoliko metara nije uspeo da ubaci loptu u gol. Pogodio je stativu i tada je bilo jasno da će Partizan teško uspeti da izvuče nešto.

Radnički sada na mestu broj dva ima velikih 11 bodova prednosti u odnosu na crno-bele i na dobrom je putu da ovoga puta razdvoji večite na tabeli i na kraju sezone.

Na ovom meču prva zvezda bio je Nenad Laltović. Trener Radničkog imao je svoj mali šou pored klupe, burno je slavio gol, a to je razbesnelo "grobare", pa je do kraja meča bio izložen uvredama.

Ovo je prvi poraz Zorana Mirković u Superligi od kada je seo na klupu tim iz Humske.

Partizan - Radnički Niš 0:1 (0:1)

Stadion: Partizana, Sudija: Srđan Jovanović. Strelac: 0:1 Haskić u 41. minutu

Partizan: Stojković – N. R. Miletić, Valijente, Pavlović, N. G. Miletić – Šćekić, Kosović (od 89.minuta Stevanović), Tošić (od 46. minuta Pantić), Đerlek (od 73. minutu Georgijević) – Nikolić, Rikardo.

Radnički: Ristić – Todorovski, Pankov, Crnomarković, Đorđević - Bondarenko, Drinčić - Kojašević (od 75. minuta Noma), Ranđelović (Petrović od 86), Grbić - Haskić (od 89. Nikodijević).

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

TOK UTAKMICE:

Drugo poluvreme: Radnički srušio Partizan

90+4. minut - KRAJ UTAKMICE!

- Ceo stadion skandira protiv uprave!

90. minut - Utakmica je produžena za četiri minuta!

81. minut - Preti Partizan, ponovo je na mestu Ristić!

72. minut - Iz igre izlazi Đerlek, na terenu je Georgijević.

67. minut - Tukao je Pantić iz slobodnog udaraca, ali nije uspeo da pogodi metu. Lopta je otišla preko gola.

61. minut - Velika šansa za Partizan! Posle dobre akcije, Rikardo je sa svega nekoliko metara šutirao glavom, ali je pogodio stativu.

52. minut - Šutirao je Rikardo, ali je Ristić bio na mestu.

46. minut - Danilo Pantić je u igri, izašao je Zoran Tošić.

Prvo poluvreme: Haskić šokirao Humsku

45. minut -  Đerlek je pokušao, ali je golman gostiju bio na mestu.

44. minut - "Grobari" posle gola gostiju vređaju Lalatovića.

41. minut - GOOOOOLLLLL! Radnički vodi, posle dobre akcije i smušene reakcije Partizanove odbrane Haskić je uspeo da matira Stojkovića - 0:1!

39. minut - Posle jakog sudara Miletić i Ranđelović su ostali da leže. Oba igrača su posle ukazivanja pomoći uspela da nastave utakmicu.

36. minut - Kojašević je šutirao, još jednom nije bilo opasnosti po gol Stojkovića.

30. minut - Sevnula je kontra, Miletić je pronašao Nikolića, skočio je napadač tima iz Humske, tukao glavom, ali nije uspeo da pogodi metu.

28. minut - Dugo je Pavlović nosio loptu, pokušao je da pronađe napadače štoper crno-belih, ali je Ristić bio na mestu.

22. minut - Spetljao se desni bek domaćih Nemanja Miletić, loše je intervenisao isped svog gola, a lopta je otišla u korner.

19. minut - Šutirao je levi bek Partizana Nemanja Miletić, ali nije uspeo da pogodi metu.

10. minut - Miletić je imao šansu da proigra Rikarda, ali je očajno zahvatio loptu kada je bilo važno.

4. minut - Lagan početak meča sa obe strane. Izveo je Tošić korner, ali nije bilo uzbuđenja.

1. minut - Utakmica je počela!

17.48 - U odnosu na meč sa Crvenom zvezdom, Zoran Mirković na ovom susretu nije mogao da računa na Zakarića i Zdjelara zbog suspenzije.

17.35 - Trener Partizana Zoran Mirković od prvog minuta na teren je poslao Zorana Tošića. Vezista prvi put startuje u Humskoj posle 10 meseci.

17.32 - Radnički trenutno ima osam bodova više nego Partizan.

17.30 - Dobar dan i dobro došli na naš blog posvećen utakmici između Partizana i Radničkog. Posle večitog derbija, crno-bele očekuje duel protiv trenutno druge ekipe na tabeli.

VULETIĆ ISPROZIVAO ZVEZDU! Potpredsednik Partizana o "šefu" Boaćiju, crveno-belom poštenju i "izvesnom" Stojkoviću!