22.02.2020

17:58 >> 18:01

(VIDEO) NATHO SPASAO PARTIZAN! TSC bio na korak od pobede! Crno-beli sa bele tačke iščupali bod u Senti!

Fudbaleri Partizana odigrali su 1:1 protiv TSC-a u Senti u okviru 22. kola Superlige Srbije

Crno-beli su i pored terenske inicijative bili daleko od gola domaćeg tima što je TSC na pravi način iskoristio i preko kontre ugrožavao gol Partizana.

TSC je uspeo da preko Silađija dođe do gola, ali je u samom finišu duela Partizan preko Natha i penala došao do spasonosnih 1:1. Mučio se Parni Valjak tokom celog meča, a trener Savo Milošević imaće šta da poruči svojim iabranicima uoči nastavka prolećnog dela sezone.

TSC - Partizan 1:1

Stadion: Senta  Sudija: Lazar Lukić

TSC: Filipović, Varga, Antonić, Babić, Tumbasević, Milićević, Duronjić (Đurić 66. minut), Zec, Arsenijević, Silađi, Lukić

Partizan: Stojković, Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević, Zdjelar, Natho, Tošić, Suma, F. Stevanović (Lakčević 70. minut), Sadik (Matić 73. minut).

KRAJ MEČA!

90. minut - Crno-beli doleza do izjednačenja! Sa penal precizan je bio Natho.

88. minut - Sam finiš meča u Senti! Partizan teško ulazi u šanse... Smeši im se poraz.

82. minut - Loša igra Partizana na današnjem meču krunisana je katastrofalnom završnicom Sume. Poslao je loptu daleko preko "stadiona".

78. minut - Sam finiš duela. Ponovo je Natho izveo slobodan udarac, ali je odbrana TSC-a na pravom mestu.

73. minut - Partizan u prblemu. Milošević u vatru baca Matića, teren je napustio Sadik.

67. minut - TSC vodi! Silađi je postigao gol i doveo svoj tim u prednost!

66. minut - Prva izmena na meču. Duronjić je napustio teren, a ušao Đurić.

64. minut - Prtisak Partizana i nova šansa! Ali je Sadik kao i Stevanović šutirao preko prečke!

62. minut - Velika šasna za Stevanovića! Odličnim driblinogm je izbacio čuvara, ali je šutirao preko gola TSC-a.

60. minut - Opasan kontrnapad domaćih i udarac Silađija! Uspeo je Stojković da primira taj šut.

58. minut - Pritisak Partizana u nastavku igre, ali i pored terenske incijative izabranici Sva Miloševića teško pronalaze put do gola domaćeg tima.

53. minut - Mogao je Sadik do gola i možda penala, međutim sjajni Filipović je bio brži od Nigerijca i uhvatio tu loptu.

50. minut - Slobodan udarac za crno-bele iskosa sa leve strane. Dobar centrašut Natha, ali je odbrana TSC-a na pravom mestu.

46. minut - Bez izmena na srtu drugog poluvremena.

KRAJ PRVOG DELA!

41. minut - Nova velika šansa za crno-bele! Neverovatan promašaj Sadika... Najbolja prilika na meču do sada.

40. minut - Odličan napad Partizana i fantatičan prodor Stevanovića po levoj strani. Centrirtao je ali je Sadik bio "kratak"!

37. minut - Novi slobodan udarac za Partizana i ubacivanje Natha. Filipović je siguran i hvata loptu.

30. minut - Rasplamala se borba! Sadik je imao veliku priliku, ali nije se na najbolji način snašao i prilika za Partizan je propala.

29. minut - Snažan udarac Silađij! Lopta je otišla zamalo pored stative gola gostiju.

27. minut - Prava gužva u kaznenom prostoru TSC-a! Usledio je udarac Uroševića, ali je bio izblokiran. Ostaje 0:0!

26. minut - Nova uzbudljiva situacija pred golom Partizana, ali je Stojković ponovo pribran.

20. minut - Odlični TSC je agresivnošću na sredini terena poptuno isekao igru crno-belih...

13. minut - Suma je imao veliku šansu! Ostao je jedan na jedan sa Filipovićem, međutim, nije pronašao put do gola domaćeg tima.

10. minut - Odličan kontranapad TSC-a i nova uzbudljiva situacija pred golom Partizana, ali nije bilo promene rezultata.

9. minut - Ponovo je Natho poslao odličan pas u srce kaznenog prostora, ali je Sadik zakasnio za sekund..

7. minut - Crno-beli još uvek nisu došli do prepoznatljive pas igre, odličan je TSC na sredini terena.

4. minut - Dobra prilika za domaći tim posle udarca Silađija, ali je Stojković bio na pravo mestu.

1. minut - Već na startu duela Natho je poslao dobar centaršut kao Miletiću, ali je defanzivac crno-belih loše šutirao glavom.

Meč je počeo!

15.35 - Klupa Partizana: N. Stevanović, Vitas, Brežančić, Šćekić, Lakčević, L. Pavlović, Matić.

15.31 - U sastavu Partizana nema Takume Asana, a tu je Zoran Tošić

JAVIO SE TOŠIĆ! Evo šta kaže o odlasku iz Partizana!

15.30 - Izabranike Sava Miloševć očekuje teško gostovanje protiv odlično organizovane i kompakte ekipe kakva je upravo TSC. Crno-beli su na prolećnoj premijeri savladali Radnik sa 3:0, a danas će pokušati da nastave pobedničku seriju i naprave odličnu uvertiru pred večiti derbi koji je na programu iduće sedmice.