07.03.2020

21:54 >> 22:01

(VIDEO) SPAS SA PENALA! Partizan u finišu duela sa kreča došao do pobede protiv Nišlija!

Fudbaleri Partizana savladali su sa 1:0 ekipu Radničkog iz Niša u okviru 25. kola Superlige Srbije

Mučio se Partizan tokom celog meča, a čini se da je rana povreda Natha u mnogome otežala posao crno-belima ove večeri na stadionu u Humskoj. Loše i bez energije, izabranici Sava Miloševića lutali su po terenu, a gol spasa postigao je Ivanović u finišu sa bele tačke.

Bezidejna i anemična igra Parnog Valjka se nastavlja, a Milošević svakako neće biti zadovoljnan novim izadanjem svog tima. Sa druge strane Radnički je odigrao solidan meč i konstatno pretio iz kontre, međutim, nisu uspeli da ugroze gol Stojkovića.

BORNMUT PAO! Liverpul preokrenuo i ispisao istoriju fudbala!

Partizan - Radnički Niš 1:0

Stadion: Partizana.  Sudija: Novak Simović.

Partizan: Stojković – Miletić, Ostojić, S.Pavlović, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Stevanović (Marković 68. minut), Natho (Ivanović 16. minut), Asano – Sadik (Matić 52. minut).

Radnički Niš: Ristić – Todorovski, Đorđević, Stevanović, Letić – Subotić (Bjeličić 82. minut), Pejović, Pantelić - Čumić (Meleg 90+3. minut), Knežević (Mitrović 88. minut), Mihajlović.

KRAJ MEČA!

90+1. minut- Udarac Asana, brani Ristić!

90. minut- Još četiri minuta nadoknade.

88. minut- Sam finiš meča u Humskoj.

85. minut- Penal za Partizan! Oboren je Urošević, a Simović je pokazao na belu tačku! Ivanović pogađa!

78. minut- Petlja Partizan, nova dobra šansa odlazi u nepovrat. Miletić se spetljao.

73. minut- Loše je Marković izveo slobodan udarac sa nekih 20-ak metara. I dalje je bez golova u Humskoj.

68. minut- Marković je zamenio Stevanovića.

60. minut- Umakao je Mihajlović Pavloviću, međutim, Ostojić interveniše u poslednjem trenutku.

58. minut- Snažan udarac kao golu Stojkovića sa preko 30 metara, siguran je golman crno-belih.

56. minut- Ubrzala se igra u Humskoj. Matić se spretljao u samoj završnici i prilika za Partizan je propala.

54. minut- Radnički čeka svoju priliku iz kontre... Mihajlović vreba konstatno.

52. minut- Izmena u taboru crno-belih. Matić menja Sadika.

48. minut- Šćekić je imao priliku da dovede crno-bele u vođstvo, ali je sa pet metara umesto u gol šutirao u Sadika!

KRAJ PRVOG DELA!

45+1. minut- Pokušao je i Šćekić iz daljine, ali daleko preko gola.

45. minut- Slobodan udarac iz izgledne pozicije za crno-bele, ali Urošević loše šutira.

42. minut- Radnički je imao sreće! Asanov udarac je izblokiran, a lopta je prošla tik pored stative!

40. minut- Bez uzbuđenja u Humskoj. Loša igra sa obe strane, sam finiš prvog dela.

33. minut- Partizan nikako ne uspeva da uspostavi pas igru. Crno-beli ponovo lutaju dugim loptama...

22. minut- Pokušao je Ostojić glavom, međutim, lopta odlazi preko gola.

21. minut- Stevanović je u ovom trenutku najbolji i najkonkretniji igrač na meču.

16. minut- Veliki problem za crno-bele. Povredio se Natho, zamenio ga je Đorđe Ivanović.

13. minut- Pretio je Radnički preko Mihajlovića, međutim, najbolja šansa u dosadašnjem delu meča bila je na drugoj strani. Urošević je snažno šutirao, ali zamalo pored desne stative!

9. minut- Mirniji period igre na stadionu u Humskoj.

3. minut- Pritisak crno-beli i dobra šansa za Sadika, ali Nigerijac se nije snašao.

2. minut- Asano je povučen i oboren na ivici kaznenog prostora, ali Simović odmahuje rukom.

Utakmica je počela!

19.30- Dobrodošli na blog posvećen utakmici Superlige Srbije između Partizana i Radničkog iz Niša u Humskoj. Crno-beli će prema rečima Sava Miloševića morati da se trgnu posle sporog početka prolećnog dela šampionata. Parni Valjak je prošle nedelje odigrao 0:0 protiv Crvene zvezde u 162. večitom derbiju, a na igračima crno-belih je da pod hitno zaigraju onako kako i umeju - energično i ofanzivno.