14.03.2020

17:25

ATOMSKO DRUGO POLUVREME! Partizan EKSPRESNO došao do dva gola i ukrotio Zmajeve na krovu!

Fudbaleri Partizana savladali su u okviru 26. kola Superlige Srbije ekipu Voždovca sa 2:1

Za razliku od prvog poluvremena u kome je Partizan pored terenske inicijative imao i jednu ozbiljnu šansu za postizanje gola, u nastavku igre viđena je prava rapsodija sa obe strane. Crno-beli su za tili čas došli do prednosti od 2:0 preko Matića i Šćekića i činilo se da je Parni Valjak na pragu novog trijumfa...

Međutim, u nastavku meča Stojčev je sjajnim golom smanjio rezultat na 2:1, da bi Lasickas, odnosno Stoisavljević promašili prave zicere i prospustili priliku da svom timu donesu bodove danas. Partizan je mogao i ranije da osigura pobedu, ali je Matić u nekoliko navrata propustio dobrre šanse. Meč je protekao bez prisustva publike zbog opasnosti od širenja koronavirusa.

VOŽDOVAC - PARTIZAN 1:2

Stadion: Tržni centar "Stadion“. Sudija: Marko Ilić.

VOŽDOVAC : Ilić - Lasickas (Živojinović 84. minut), Mikić, Cvetković, Hajdin - Zličić - Janković, Stuparević (Cvetićanin 76. minut), Živković, Stojčev - Đorđevski.

PARTIZAN: Stojković - Urošević, Ostojić, S. Pavlović, Brežančić - Šćekić, Zdjelar - Marković (Ivanović 71. minut), L. Pavlović, Asano (Stevanović 55. minut)- Matić (Smiljanić 90+2. minut).

KRAJ!

90+2. minut - Matić je sa tri metra promašio nemoguće!

90. minut - Još tri minuta igre na krovu!

87. minut - Ponovo je Lazar Pavlović bio glavni pokretač napada crno-belih! Šćekić je mogao da dođe do drugog gola na današnjem meču, međutim, nije se snašao u samoj završnici akcije.

86. minut - Sam finiš duela, Voždovac pritiska crno-bele!

80. minut - Velika šansa za domaći tim! Neverovatan promašaj Lasickasa, ostaje 1:2!

75. minut - Rasplamala se borba na krovu! lazar Pavlović je šutirao, a Ilić je sjajnom paradom uhvatio "živu" loptu!

70. minut - Nova šansa za Partizan, ali Stevanović nije bio precizan!

69. minut - Projektil Stojčeva je završio u mreži crno-belih! Voždovac - Prtizan 1:2!

65. minut - 2:0 za Partizan! Matić je preciznim udarcem sa ivice kazneno prostora udvostručio prednost crno-belih.

64. minut - Velika šansa za Voždovac! Stoisavljević je sa dva metra promašio gol crno-belih!

62. minut - Gool! Šćekić je iskoristio gužvu u kaznenom prostoru Zmajeva i glavom smestio loptu u mrežu domaćeg tima.

60. minut - Partizan pojačava pritisak ka golu domaćina. Lazar Pavlović je krator svih akcija crno-belih.

57. minut - Velika šansa za crno-bele, ali je udarac glavom Srahinje Pavlovića prošao zamalo pred stative.

55. minut - Prva izmena na meču. Asano napušta igru, a menja ga Filip Stevanović.

50. minut - Brz protivudar Voždovca, ali je Lasickas u završnici napada napravio faul u napadu.

49. minut - Marković je pao pred golom Zmajeve, ali je zbog simuliranja zaradio žuti karton.

KRAJ PRVOG DELA!

45. minut - Sumnjiva situacija u kaznenom prostoru crno-belih posle ubacivanja Hajdina. Igrači Voždovca tražili su penal jer su smatrali da je Uroševića lopta udarila u ruku...

41. minut - Uzbudljivo je bilo pred golom Voždovca, međutim, igrači Partizana nisu bili konkretni u završnici napada.

38. minut - Udarac Pavlovića, ali Ilić je na mestu. Ostaje 0:0.

37. minut - Nepovezana igra na obe strane u finišu prvog dela. Lopta je umesto na zemlji konstantno u vazduhu.

33. minut - Brz kontranapad Partizana preko Lazara Pavlovića, ali je dodavanje ka Asanu veziste crno-belih zaustavljen pravovremenom intervencijom defanzivaca domaćeg tima.

29. minut - Još jedna prokockana prilika domaćina, pripretili su Stojkoviću, a onda se obrukali.

24. minut - Stojčev je  pobegao po levoj strani, izašao sam pred Stojkovića, ali je izblokiran u poslednjem trenutku. Korner za "zmajeve".

23. minut - Prete crni-beli. Asano je uspolio Matića, ali ovaj samo do golmana Voždovca.

20. minut - Gužva pred golmanom "zmajeva", ali ponovo se domaćin odbranio, nema promene  rezultata na "krovu". Pavlović iz peterca promašio čitav gol. Crno-beli su tražili igranje rukom, ali sudija se ne obazire.

12. minut - Sada je Asano prokockao šansu da donese prednost Partizanu. Bio je jedan na jedan sa golmanom zmajeva i umesto loptu da smesti u mrežu šutirao je u Ilića sa oko desetak metara.

11.minut- Novi centaršut domaćina, dobar, ali niko nije stigao da zapreti Stojkoviću koji je prvi došao do lopte.

5. minut - Asano je sada traljavo šutirao iz dobre pozicije. Potom je Urošević probao sa distance, ali pravo u golmana Voždovca.

3. minut - S duge strane, Marković je šutirao, ali je ozblokiran, korner za crno-bele.

2. minut - Centaršut igrača Voždovca, ali nije domaćin uspeo da zapreti ozbiljnije crno-belima.

1. minut - Utakmica je počela!

- Nema pozdavljanja igrača zbog koronavirusa, ni fudbalera sa sudijama!

15.25 - Kako je najavkjeno Partizan bez Sejdube Sume, Bibarsa Natha i Umara Sadika.

15.05 - U sastavu crno-belih nema iskusnog desnog beka Nemanje Miletića. On je svih prethodnih šest utakmica odigrao po 90 minuta, a danas nije ni na klupi za rezerve. Zato je Milošević u startnu postavu uvrstio dva leva beka - Uroševića i Brežančića.

15.00 - Zbog povreda u redovima crno-belih nema ni danas nosilaca igre - Sadika, Sume i Natha

Bonus video

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.