ŠUKOVIĆEV DPS U NJEGOVOM RODNOM SELU DOBIO SAMO 18 GLASOVA, možda zato što je udarna pesnica Milove prljave kampanje čiji je cilj da POTKOPA POBEDU OPOZICIJE!
Iza jezive, ali i te kako providne kampanje koja treba da potkopa trijumf opozicije u Crnoj Gori i njenu pobedu predstavi kao opasnost po muslimansko stanovništvo, stoje dugogodišnje sluge i plaćenici Mila Đukanovića u medijima, ogrezli u fašizam i mržnju prema svemu što je srpsko, ali i crnogorsko
Naime, iza zlonamernih i tendencionznih tekstova u pojedinim crnogorskim i bh medijima stoje Darko Šukovic, vlasnik i glavni urednik tv i portala AntenaM, šovinističko-propagandnog glasila Mila Đukanovića, u kojem radi i piše kolumne Šeki Radončić, brat Fahrudina Radončića, vlasnika Dnevnog Avaza iz Sarajeva.
Njih dvojica u ovom momentu vrše najgoru šovinističku propagandu protiv srpskog naroda u Crnoj Gori. Ovi plaćenici crnogorskog režima instrukcije za svoju prljavu kampanju dobijaju na večernjim sedeljkama sa crnogorskim rezimom i kumovima Mila Đukanovića i to u restoranima "Elit" i "Urban Bistro" u Podgorici.
Foto: printskrin
Strašna kampanja koja se u ovom trenutku vodi protiv koalicije "Za budućnost Crne Gore" toliko je providna, a naslovi na na portalu Antena M, kao i Radončićeve kolumne i nastupi u medijima upućuju da je reč o sejanju straha među muslimanima kako bi se minirala pobeda opozicije na parlamantarnim izborima i jednim delom na lokalu.
Podsetimo, mediji su svojevremeno objavili fotografiju Šukovića i lidera SDP Ranka Krivokapića kako dižu ruke u znak Velike Albanije, pa Šukovićev udar na sve što je srpsko, ali i crnogorsko ne iznenađuje.
Da je Šuković u narodu duboko prezren zbog svog antisrpstva govore i rezultati glasanja u njegovom rodnom selu, gde je DPS dobi samo 18, a koalicija Za budućnost Crne Gore čak 300 glasova!
Foto: printskrin
Foto: printskrin
Radončić je u sinoćnjem nastupu na jednoj televiziji, sav tobože zabrinut, govorio o "napadima na Bošnjake na severu Crne Gore kao posledici izbornih rezultata u ovoj državi". Rekao je da je situacija dramatična i da je u toku “tiho etničko čišćenje”. Dodao je da su pod pritiskom Bošnjaci, kao i svi manjinski narodi.
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić ponovio je danas da se Srbija nije mešala u unutrašnju politiku Crne Gore, navodeći da bi rezultati izbora bili mnogo ubedljiviji da jeste
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić ponovio je danas da se Srbija nije mešala u unutrašnju politiku Crne Gore, navodeći da bi rezultati izbora bili mnogo ubedljiviji da jeste
Stravičan zločin protiv istine i ljudskosti odigrao se na društvenoj mreži Iks, gde je zbog najprljavije kampanje laži i linča tragično okončan život mladog policijskog službenika Vasilija Lalovića (33).
Moskva neće dozvoliti raspoređivanje vojnih kontingenata država Evropske unije i NATO-a na teritoriji Ukrajine, poručio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov, komentarišući pripreme za velike jesenje vojne vežbe u Poljskoj.
Bivši košarkaš Dejan Bodiroga, koji se u javnosti sve više gura kao lider lažne elite i blokaderskog pokreta, doživeo je potpuni finansijski debakl u privatnom biznisu.
Mihajlo Matović, sin glavnog blokadera iz Kraljeva Ivana Matoviča, pokazao je da nije odmakao dalje od svog oca, koji je učestvovao u pokušaju državnog udara.
Ministarstvo odbrane i Vojska Srbije izdali su Radosavu G. uverenje kojim se potvrđuje da je učestvovao u odbrani SR Jugoslavije tokom NATO agresije 1999. godine, nakon zahteva koji je uputio putem portala "Ko si bre ti".
Vukola Tomović, vlasnik jedne od vikendica na jezeru Gazivode, čije je rušenje danas počelo po nalogu preduzeća Ibar - Lepenac, izjavio je da je rešenje o rušenju objekta dobio 3. jula i da on drugi dom nema.
Predsednik Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević čestitao je svim odbornicima SO Pljevlja koji su danas glasali za odluku o poništavanju priznanja tzv. države Kosovo.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Na auto-putu Subotica – Novi Sad, u blizini Molove pumpe, danas oko 15:46 časova dogodila se teška saobraćajna nezgoda kada je došlo do prevrtanja cisterne.
Adnan Lokvančić, koji je osumnjičen za nezapamćen zločin u naselju Hrasnica kada je lopatom usmrtio majku i brata, a potom majci odrubio glavu, prebačen je u Pritvorsku jedinicu KPZ Igman gde se nalazi pod strogim nadzorom.
Dečak U. P. (5) iz Grocke nastradao je juče u bazenu u akva parku Jugovo u Smederevu, a pred kućom tuge danas se okupljaju prijatelji i komšije. Otac dečaka ne može da govori, ulicom odjekuju jecaji.
Na autoputu iz pravca Subotice ka Novom Sadu, u blizini mesta Zmajevo, danas se dogodila teška saobraćajna nezgoda u kojoj je učestvovalo teretno vozilo.
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Mala deca unose mnogo živosti, buke i nepredvidivih situacija u svakodnevni život, pa nisu sve rase pasa podjednako spremne da se prilagode takvom okruženju. Zbog toga pet rasa nisu najbolji izbor za porodice sa malom decom.
Ako želite jednostavan i prirodan način da posvetite pažnju svojoj koži, moguće je da se rešenje već krije u vašoj kuhinji. Ova domaća "botoks krema" priprema se od lako dostupnih sastojaka koje mnogi već imaju kod kuće.
Veštačka inteligencija koja pamti korisnike donosi više pogodnosti, ali otvara i potpuno novu vrstu rizika. Umesto da pokušaju da probiju zaštitu sistema, hakeri sada traže način da promene ono što AI smatra istinom.
Njujorški profesor ekonomije Nurijel Rubini, poznat kao Dr. Propast zbog svojih često mračnih projekcija, izneo je neuobičajeno optimističnu prognozu o uticaju veštačke inteligencije koja bi, prema njegovom mišljenju, mogla da donese globalni ekonomski rast od čak 10 odsto.
Bivša prijateljica Stanije Dobrojević Tamara Radoman došla je sinoć u Šimanovce kako bi podržala Anitu Stanojlović, pa progovorila i o svom odnosu sa starletom i Asminom Durdžićem.
Pojedine estradne ličnosti iza sebe nose priče ispunjene velikom tugom, kao što je gubitak deteta. Među njima su Mirko Kodić, Milić Vukašinović, Žika Todorović kao i Eva Ras.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.