Vesić saopštio sjajne vesti - Gradimo i obnavljamo puteve više nego ikad - ove godine ugrađeno tri puta više asfalta nego 2013!
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić obišao je jutros radove na rehabilitaciji lokalnog puta Laćarak – Čalma, u Sremskoj Mitrovici, gde je istakao da je samo ove godine za obnovu lokalnih puteva u zemlji izdvojeno čak 350 miliona evra, kao i da će ukupno ove godine širom Srbije biti ugrađeno 6,5 miliona tona asfalta, što je tri puta više nego 2013
27.10.2023
10:59