MANDIĆ UPUTIO TELEGRAM SAUČEŠĆA! "Šokira što su žrtve većinski deca, učestvujemo u žalosti porodica preminulih!"
Predsednik Nove srpske demokratije i jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić uputio je telegram saučešća predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću povodom potresnog događaja u Beogradu gde je život izgubilo više osoba, a najviše dece.
03.05.2023
15:24