• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Ekipa Informera

02.09.2025

09:38

Šta Srbija dobija u Pekingu?

printscreen

Live TV

Šta Srbija dobija u Pekingu?

Podeli vest

Novinar Aleksandar Gajović i doktor Luka Kastratović, general major u penziji gostujući u Info jutru komentarisali su skup lidera u Pekingu na obeležavanju Dana pobede.

- Srbija produbljava prijateljske odnose i ekonomsku saradnju sa Kinom i Rusijom. Mislim da je to bolje, nego da nam saradnici budu Nemci koji su nas ubijali u oba rata - rekao je Kastratović.

Njegov sagovornik je napomenuo da ovaj skup može biti i opasan po neke zemlje.

- Nadamo se samo da ovaj susret u Kini neće izazvati Ameriku da zarati negde u Južnoj Americi ili bilo gde drugde u svetu jer oni čim Kina i Rusija nešto urade, oni negde moraju da čačnu, da zarate - kaže Gajović.

Šta su još gosti Info jutra rekli o ovoj temi pogledajte u snimku.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Dunja

pre 3 meseca

Nadajmo se da će Srbija dobiti samo dobre stvari!

sledeća vest

Politika

Zlotvor ostaje iza rešetaka: Odbijen zahtev vođe OVK
Politika

Zlotvor ostaje iza rešetaka: Odbijen zahtev vođe OVK

Vrhovni sud Specijalizovanih veća tzv. Kosova u Hagu odbacio je zahtev bivšeg vođe tzv. Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) Kadrija Veseljija za privremeno puštanje na slobodu, objavljeno je danas na sajtu Specijalizovanih veća.

22.12.2025

23:32

Dodik: Isticanje ustaškog pozdrava pokazuje da Hrvatska gaji mržnju prema Srbima
Politika

Dodik: Isticanje ustaškog pozdrava pokazuje da Hrvatska gaji mržnju prema Srbima

Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je danas da isticanje transparenta s ustaškim pozdravom "Za dom spremni" na fudbalskoj utakmici, kao i izostanak osude tog čina, pokazuje da Hrvatska nije izašla iz vrtloga mržnje prema Srbima, dodajući da oni koji taj poklič propagiraju "ispisuju sebe iz civilizacije i upisuju u varvarstvo"

22.12.2025

23:58

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set