• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

04.02.2018

19:00

POLICIJA "RAZORUŽALA" NAVIJAČE PARTIZANA:  Autobus pun "grobara" u vidno alkoholisanom stanju vraćen  u Kruševac!

Vesti

POLICIJA "RAZORUŽALA" NAVIJAČE PARTIZANA: Autobus pun "grobara" u vidno alkoholisanom stanju vraćen u Kruševac!

Podeli vest

Uoči košarkaškog meča Patrizan-Mega u Pioniru, policija je imala pune ruke posla. Nedaleko od hale u Ruzveltovoj ulici presretnut je autobus iz Kruševca, pun navijača u vidno alkoholisanom stanju

Već letimičnom kontrolom, policajci su u autobusu pronašli "hrpu" hladnog oružja. Uz bejzbol palice "navijači" su bili naoružani i noževima.

Pošto su legitimisali potencijalne izgrednike i oduzeli im hladno oružje, policajci su autobus sa navijačima vratili u Kruševac i na taj način predupredili moguće nerede na utakmici Partizana i Mege.

Važno je napomenuti da se navijači nisu naoružavali zbog fanova Mege koja i nema navijačke grupe, već da je "oružje" najverovatnije bilo namenjeno mogućem obračunu unutar navijačkih frakcija Partizana. 

Jedan od takvih desio se i na minulom večitom derbiju, kada je uhapšena grupa iz Hrvatske koja je stigla u Beograd s namerom da pomogne jednoj od pomenutih frakcija da preuzme primat na južnoj tribini.    


Zaustavljena je još jedna grupa navijača Partizana i to sa Novog Beograda. Policija je intervenisala kod železničke stanice oko 17 časova.

U pitanju je bila grupa navijača Partizana okupljena oko grupe bivšeg vođe Grobara, Miloša Radisavljevića Kimija, kao i Vandal Bojsa, koji dominiraju upravo na Novom Beogradu...

U Pioniru se ponovo očekuje razjedinjeno navijanje Grobara, gde će se sa jedne strane naći aktuelno vođstvo Juga, kao i njihova suprotstavljena strana okupljena upravo oko Kimija i nekoliko grupa koje žele da preuzmu primat.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Alternativno tumačenje Trampovog zakona: Ima li mesta za strateški dijalog SAD i Srbije?!
Politika

Alternativno tumačenje Trampovog zakona: Ima li mesta za strateški dijalog SAD i Srbije?!

Zakon o ovlašćenjima za nacionalnu odbranu, koji je potpisao predsednik SAD Donald Tramp, ne ometa buduće pokretanje strateškog dijaloga sa Srbijom, jer ne sadrži pravno obavezujući jezik kojim se takav proces zahteva i ne vrši pritisak na Srbiju, niti pravno obavezuje na priznanje Kosova, saopštila je večeras Pupin inicijativa u osvrtu na usvojeni akt i komentare koji su usledili.

19.12.2025

22:58

Društvo

Veliki dan za Beograd: Potpisani ugovori za prvu liniju metroa
Društvo

Veliki dan za Beograd: Potpisani ugovori za prvu liniju metroa

Ugovor za projektovanje i izgradnju saobraćajnog sistema za Liniju 1 fazu 1 beogradskog metroa, kao i Finansijski protokol između Vlade Srbije i Vlade Francuske o saradnji u oblasti finansiranja faze 1 projekta beogradskog metroa, potpisani su danas u Vladi Republike Srbije.

19.12.2025

22:00

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set