(ŠOK VIDEO) ČOVEČE, DA LI SI TI NORMALAN?! SKANDAL NA SRPSKIM PUTEVIMA! Ono što je uradio ovaj vozač autobusa je ZA ZATVOR!

Informer

20:19 Srbija 23

Informer.rs | 22. 01. 2020.

(ŠOK VIDEO) ČOVEČE, DA LI SI TI NORMALAN?! SKANDAL NA SRPSKIM PUTEVIMA! Ono što je uradio ovaj vozač autobusa je ZA ZATVOR!

Saobraćajni prekršaji sve češći su uzrok stravičnih nesreća na putevima u Srbiji. Ovaj video prikazuje sav užas koji vas može zateći u vožnji

Na snimku pogledajte kako autobus novopazarskih registarskih oznaka na punoj liniji, u krivini, pretiče cisternu.

Podsećamo, samo u toku današnjeg dana, pet osoba je poginulo u tri saobraćajne nesreće u Srbiji.


Djejdjej Djejdj

22.01.2020. 20:26

Odmah da se vozač autobusa nađe i po zakonu bude sankcionisan za ugrožavanje bezbjednosti putnika.


MilosObilic1389

23.01.2020. 00:57

@Djejdjej Djejdj - Погледајте Слику...! Да је ишао из СУПРОТНОГ СМЕРА онда не би смео да претиче...!! Све је по ЗАКОНУ...Ви што сте "купили" возачке дозволе...Поново КЊИГУ У ШАКЕ....И ВИ и НОВИНАР који сугерише кривично дело поштеном возачу аутобуса...!! СРАМОТА за незнање и натпис...!


Apsolutno

23.01.2020. 08:19

@MilosObilic1389 - Аутобус је претицао по пропису! Једино је питање да ли је прекорачио прописану брзину том приликаом. Зашто се овде диже галама?


Miko

23.01.2020. 08:44

@Djejdjej Djejdj - Pogledajte dobro snimak. Vozač je započeo preticanje na isprekidanom liniji a zabranjeno je bilo


Dusan

22.01.2020. 21:13

Sve je regularno. Zapocep je preticanje na isprekidanoj.


Miško šofer

23.01.2020. 00:06

@Dusan - Brale on vozi autobus sa preko 50 ljudi koji sede iza njega a ne Ferari ili Porše pa da samo proleti a iz te nepregledne krivine je vrlo lako mogao da izleti neko ko vozi 120 ... Samo neodgovoran idiot može ovako da pretiče sa punim autobusom ... samo danas 5 mrtvih na putevima, većina upravo zbog ovakvog prekršaja, dovoljno govore koliko ste u pravu kad tako neodgovorno razmišljate



vozač

22.01.2020. 21:30

kad prelistam srpske portaale... i ja pozelim da se začetim u kamijon


Gagi

22.01.2020. 21:52

Koja puna linija , zapocheo na isprekidanoj, uso malo na punu, nikog nije ugrozio, ne vidim nikakvu ooasnost


Giša

22.01.2020. 21:56

Što pa njemu je bila isprekidana linija a nema znaka zabrane prericanja za kamione.


Bane

23.01.2020. 00:04

Preticanje nije izvrseno po propisu! Vozac autobusa jeste zapoceo dozvoljeno preticanje, ali je zavrsetak preticanja bio na punoj liniji. Sto znaci da je vozac trebao da proceni da li moze da zavrsi zapoceto preticanje u isprekidanoj liniji, a s obizirom da nije lepo procenio, ovaj postupak se kaznjava kao preticanje preko pune linije. Ja ne znam da li gospoda Mirko i Dusan imaju vozacke dozvole, ako imaju onda bilo bi bolje da se malo prisete teorije, da ne bih bzvz placali kazne i ostajali bez dozvole.


0691993066

23.01.2020. 11:01

@Bane - Ви сте канда купили - возачку дозволу...? Вратите је "власнику"...! Због срамоте од елементарног незнања...


pera

23.01.2020. 00:10

pretice po pravilima, bolje autor ovog clanka da ide da polaze vozacki opet


Zoran

23.01.2020. 01:04

Ovo je pravilno preticanje,neznam šta je ovde za zatvor,vozac ima sigurno iskustva nije mu ovo prvi put da vozi Ibarskom...


seme

23.01.2020. 01:26

Uhapsite vozaca koji je snimao .. nema pojma o pravilima .. neka polaze ponovo ..


Pedja

23.01.2020. 06:22

Dragi novinari pre nego postavite video,pogledajte ga prvo pa onda pisite.Ovo je potpuno po zakonu dopusteno preticanje.Bas ste me nasmejali.


dejan

23.01.2020. 06:35

Pa nije bila puna linija. Sve je regularno. O cemu vi pricate ljudi???


Pedja

23.01.2020. 07:26

Mnogo ljudi komentarise ,a negleda isprekidanu liniju na putu. Jeste puna linija ali ima i isprekidanu sto znaci da moze preticati vozilo ako ne ugrozava nikoga.Iz suprotnog smera sto se vidi i na slici nema nikoga znaci da je vozio po pravilu ,jedino moze biti kriticno ogranicenje brzine.


stefas

23.01.2020. 07:37

Sve je uradio po propisima! Nije baš da niko ne zna voziti u Srb.


Aasko

23.01.2020. 15:36

Ovaj što snima iz da prvo nauči da priča pa da ode još jednom na ispitu polaganja i još jednom odradi Test ispita pa posle da komentariše jer vozač počeo preticat na isprekidanu što je i dozvoljeno, a sad po pravilu trebalo bih da se kazni drastično vozač koji drži tel i snima jer je ugrozio život sebi i deci koja se čuju u auto.


sasa

23.01.2020. 15:47

Nije tacno da autobus pretice po propisima. U trenutku prestizanja je bila isprekidana linija na njegovoj strani ali nedugo nakon toga autobus je potpuno u levoj traci a puna je linija. To je extremno opasna situacija i ko kaze suprotno nije u pravu.


Dragan

23.01.2020. 17:36

Jel' ima neko da mu nije jasno zašto treba uvesti kontrolne testove, a baš bih voleo da čujem u čemu je načinjen prekršaj u ovom preticanju. Normalno da je u preticanju imao povećanu brzinu, pa kako bi obišao kamiončinu. Na mostu na Tisi kod Titela lepo stoji znak ograničenja vozila do 12 tona, a preko mosta jure šleperi samo se praši. Nigde treću godinu ni jedne saobraćajne patrole da počne malo da radi svoj posao.


Milan

23.01.2020. 19:37

Ovde je jedino u prekršaju ovaj sto snima i vozač cisterne što nije usporio da autobus bezbedno završi preticanje. Toliko.


Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na [email protected]