05.02.2019.

16:54

ZVEZDA NASTAVLJA DA BRILJIRA NA PRIPREMAMA! Pao je i Rabotnički, novi gol Vukanovića

Kombinovan sastav šampiona Srbije gubio je do pred kraj poluvremena pošto je makedonski tim poveo u 41. minutu golom Blaževskog, koji je odlično zahvatio loptu sa leve strane i poslao je u malo mrežu Popovićevog gola.

Prethodno je nekadašnji čuvar mreže Voždovca odbranio penal Rabotničkom, koji je skirvio Jevtović.

Ipak, na izjendačenje se nije dugo čekalo jer je pojačanje iz Napretka Aleksa Vukanović već u 43. minutu glavom doneo 1:1, a trijumf je obezbedio Holanđanin Lorenco Ebisilio u 55. minutu nastavka uspostavivši konačnih 2:1.

Crvena zvezda je počela meč u sastavu: Popović, Jevtović, Savić, Babić, Hajdin, Čaušić, Simić, Joveljić, Ebisilio, Vukanović, Pavkov, a u nastavku su šansu dobili Stojković, Jovančić, Jirka, Boaći i Milijaš.