06.06.2020.

20:54 >> 20:57

(VIDEO) PREOKRET ZVEZDE ZA NOVI TRIJUMF! Crveno-belo DETE pokazalo RASKOŠNI talenat ove večeri na Marakani!

Poveo je Radnik sredinom prvog dela, međutim, Zvezda je uspela da uzvrati i već u prvom poluvremenu dođe do preokreta! Pankov i Babić su ili strelci, a u nastavku igre debitant Andrija Radulović je sa penal rešio pitanje poberdnika! Tačku na trijumf crveno-belih uoči derbija u sredu postavio je Veljko Simić u nadoknadi vremena.

(VIDEO) IZNENAĐENJE U SUBOTICI PRED DERBI! Spartak posle preokreta slavio protiv Partizana, crno-belima ugroženo drugo mesto!

Crvena zvezda - Radnik 4:1

(Pankov 30, Babić 38, Radulović 84, Simić 90) - Makarić 24)

Sudija: Jovan Šegrt  Stadion: Rajko Mitić

Crvena zvezda: M. Borjan - M. Gajić, S. Babić, R. Pankov, M. Konatar (Degenek 46) - B. Jovičić, V. Nikolić (Vulić 46), M. Garsija (Radulović 46), Ž. Gavrić (Simić 74) - R. Boaći (Pavkov 60), Tomane.

Radnik: Kostić - Stevanović, Stanković, Makarić, Danoski (Mićić 72), Stamenković (Georgiev 74), Pejčić, Dimitrić
(Kojić 66), Kričak, Stojanović i Mitošević

90. minut - 4:1 za Zvezdu! Simić pogađa, a Šegrt svira kraj meča!

88. minut - Zvezda na korak od nove pobede...

84. minut - Penal za Zvezdu koji je izborio Veljko Simić, a u gol ga pretvorio debitant Radulović (17)!

79. minut - Pokušaj Simića, ali Kostić istrčava na vreme i lovi udarac Zvezdinog rezerviste!

77. minut - Sam finiš duela na "Marakani". Zvezda i dalje vodi sa 2:1.

70. minut - Slobodan udarac za Zvezdu na samoj ivici kaznenoig prostora Radnika, ali Gavrić loše šutira!

65. minut - Zvezda je uspostavila odličnu pas igru, a najigilniji u napadu je Željko Gavrić! Ponovo je pokušao iz daljine, ali je izblokiran!

54. minut - Pokušaj Boaćija iz okreta, ali sigurna intervencija golmana Kostića! Nedugo zatim novi šut Radulovića, ali Kostić ponovo na mestu!

Tekst potpisa

50. minut - Zvezda ima veliku terensku inicijativu... Oseća se treći gol u vazduh!

46. minut - Debitant u crveno-belom dresu, talentovani Andrija Radulović dobio je šansu u nastavku meča umesto Garsije i odmah opasno pripretio golu gostiju! Šutirao je zamalo pored stative!

POLUVREME!

38. minut - Preokret na "Marakani"! Ponovo posle kornera i centaršuta Gavrića, ovoga puta je Babić bio najviši u skoku i pogodio za 2:1!

30. minut - Nije dugo trajala prednost gostiju! Gavrić je uputio centaršut iz kornera, a Pankov glavom pocepao mrežu Radnika za 1:1!

24. minut - Radnik vodi sa 1:0! Makarić je strelac!

17. minut - Sumnjiva situacija u kaznenom prostoru Zvezde! Gajić je naleteo na igrača Radnika i udario ga po nozi! Sudija Šegrt je bio na nekoliko metara od mesta događaja ali je samo odmahnuo rukom!

14. minut - Novi udarac Gavrića, ali ponovo neprecizno. Ostaje 0:0!

9. minut - Zatim je i Gavrić imao solidnu priliku na asitenciju Garsije, međutim, usledio je traljav udarac Gavrića.

5. minut - Prva šansa na meču viđena je nakon ubacivanja Garsije, ali Boaći nije uspeo da pronađe put do mreže gostiju.

4. minut - Već na startu duela defanzivac crveno-belih Srđan Babić zadobio je neugodan udarac, nakon čega je morao van kako bi mu se ukazala pomoć. Na svu sreću Babić je prošao bez teže povrede i vratio se na teren.

18.45 - Dobrodošli na lajv prenos duela 28. kola Superlige Srbije između Crvene zvezde i Radnika iz Surdulice na stadionu "Rajko Mitić". Trener crveno-belih Dejan Stanković promešao je karte za ovajn duel kako bi odmorio svoje glavne adute pred polufinalni okršaj sa Partizanom (sreda 20)