09.07.2020.

22:55

LOŠE VESTI ZA ZVEZDU! Švajcarci rastužili crveno-bele, ali OBRADOVALI PARTIZAN!

Crvena zvezda prati situaciju u Švajcarskoj jer bi joj eventualna titula Sent Galena donela poziciju povlašćene ekipe u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, što nije mala stvar. Dok sa druge strane, Partizanu odgovara da upravo Sent Galen ne osvoji šampionat.

DOBRE VESTI ZA ZVEZDU, LOŠE ZA PARTIZAN! Crveno-beli sve bliže VELIKOM olakšanju!

Lugano je poveo u 10. minutu preko Sabatinija, ali je do poluvremena Sent Galen okrenuo rezultatgolovima Kvintilje iz penala u 26. i Ruiza u 39. minutu. Novo izjednačenje je doneo Gerndt u prvom minutu drugog poluvremena, dok je Demirović u 54. minutu doneo Sent Galenu prednost 3:2.

Ipak Lugano stiže do izjendačenja tek u 83. minutu, a strelac je bio Lavanši. Sada tek sledi velika borba jer Sent Galen i Jang Bojs imaju isti broj bodova na sedam kola do kraja.