15.07.2020.

22:35

(VIDEO) LOŠE VESTI ZA ZVEZDU! Sulejmani dirigovao i OBRADOVAO PARTIZAN!

Ekipa iz Berna nije dozvolila iznenađenje na svom stadionu pa je sa 4:2 rastužila Crvenu zvezdu koja se nada da bi titula mogla da ode ekipi Sent Galena što znači i status nosioca crveno-belih u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

DOBRE VESTI ZA ZVEZDU, LOŠE ZA PARTIZAN! Crveno-beli sve bliže VELIKOM olakšanju!

Servet je uspeo da povede golom Konea pred sam kraj prvog poluvremena, ali je bilo dovoljno vremena da već na pauzi bude 1:1 jer je Fasnaht u nadoknadi poravnao rezultat. Martins i Meščak su u roku od pet minuta (56. i 61.) nagovestili trijumf, a dramu Kieg u 68. najavio dramu i promenio rezultat na 3:2.

Ipak, pred sam kraj meča Nsame je iskoristio penal i postavio konačnih 4:2. Jang Bojs je sada prvi na tabeli, a iako to ne odgovara Zvezdi, odgovara Partizanu koji navija za "mlade momke" kako bi dobio status nosioca u plej-ofu Lige Evrope.

Sent Galen će imati priliku da se vrati na čelo tabele već u ćetvrtak kada na svom terenu dočekuju ekipu Lucerna.