05.09.2020.

14:12

SVE JE PRŠTALO, GOLEADA, PENAL... Zvezda prokockala 2:0, Partizan u 87. minutu izbegao poraz!

Zvezda je imala prednost od dva gola nakon 20 minuta igre. Prvo je Davor Rakić doneo prednost domaćima, a potom i Nemanja Vidojević duplirao rezultat.

Partizan je bio agresivniji u nastavku što je i napaltio. Nakon jedanaesterca koji je dosuđen posle prekršaja Lekovića nad Baždarom rezultat je u 40. minutu smanjio Jevremović i tako se i otišlo na pauzu.

Domaći su bili nadomak trijumfa ali je u 87. minutu nakon kornera Stefan Nikolić, posle lopte koja se odbila od prečke zaresao mrežu i postavio konačan rezultat - 2:2.

Crvena zvezda je na tabeli Kadetske lige Srbije petoplasirana sa 16 bodova, dok je Partizan na mestu iznad sa bodom više.