20.09.2020.

22:50

(VIDEO) PUCALO NA SVE STRANE! Festival GOLČINA na Marakani i konačno PAVKOV za ubedljiv trijumf Zvezde!

Od starta duela Zvezda jasno stavila do znanja igračima Voždovca da želi pobedu po svaku cenu na ovom meču! Viđeno je nekoliko fantastičnih golova u režiji Nikolića, Gavrića i Ivanića, da bi Pavkov začinio ovaj ubedljiv trijumf crveno-belih.

Ovo je osmi vezani trijumf Zvezde u Superligi Srbiji ove sezone!

IZ VOŽDOVCA PORUČUJU! Dolazimo da se sa Zvezdom...

Crvena zvezda - Voždovac 6:0

(Falčineli 18, 41 Gavrić 20, Nikolić 56, Ivanić 58, Pavkov 90)

Stadion: Rajko Mitić   Sudija: Andrija Stojanović

Crvena zvezda: Borjan - Gajić, Degenek, Pankov, Rodić (Eraković 46)- Nikolić, Petrović - Katai (Ivanić 46), Kanga (Spiridonović 62), Gavrić - Falčineli (Pavkov 62)

Voždovac: Preković - Stanković, Milović, Gajić, Živković - Putničanin, Ajdinović - Cvetićanin (Stojisavljević 46), Milosavljević, Stojčev - Vujnović

KRAJ UTAKMICE!

90. minut - 6:0 za Crvenu zvezdu! Pavkov pogađa!

88. minut - Lep napad Voždovca, ali Pankov ponovo na pravom mestu! Čisti loptu u korner!

83. minut - Nešto kasnije pokušao je i Spiridonović, ali nema promene rezultata!

81. minut - Sam finiš meča, Ivanić promašuje veliku šansu za 6:0!

73. minut - Udarac Njegoša Petrovića iz daljine! Lopta odlazi daleko iznad prečke.

71. minut - Zvezda rutinski čuva loptu u svom posedu i čeka kraj meča...

63. minut - Milović glavom! Hvata Borjan!

58. minut - Golčina Mirka Ivanića!

56. minut - 4:0 za Zvezdu! Nikolić postiže prelep gol iz voleja!

52. minut - Greška defanzivaca Zvezde, međutim, Stojčev je bio neodlučan u završnici. Ostaje 3:0.

50. minut - Gužva u kaznenom prostoru Voždovca, ali Falčineli ne dolazi do lopte!

46. minut - Tri izmene na startu drugog dela.

POLUVREME!

41. minut - Sjajan trzaj glavom Falčinelija i 3:0 za Zvezdu!

38. minut - Dobar napad Voždovca koji je u poslednjem trenutku osujetio Radovan Pankov!

34. minut - Nakon žestokog početka sada nešto mirniji period meča.

28. minut - Šut Ajdinovića sa distance, međutim direktno u ruke Milana Borjana.

26. minut - Nova prilika za Falčinelija! Zamalo je zakasnio na ubacivanje Kataija!

25. minut - Solidan napad Voždovca, ali izostao je centaršut Živkovića.

24. minut - Nastavlja Zvezda sa ofanzivnom igrom! Katai preti po boku!

20. minut - Odličan udarac Gavrića, ali Preković na mestu! Već u narednom napadu, Gavrić se ispravio i postigao sjajan gol za 2:0!

18. minut - Gol Dijega Falčinelija! Sjajno je reagovao i iz voleja zatresao mrežu!

10. minut - Velika prilika za Kataija! Bio je sam na sedam-osam metara od gola, ali je šutirao daleko preko gola.

8. minut - Zvezda napada, ali i dalje bez konkretne šanse! Voždovac vreba kontru...

4. minut - Krenula je Zvezda ofanzivno, Katai agilan po levoj strani!