24.09.2020.

18:30

ZVEZDA DOBILA RIVALA! Poznato protiv koga šampion Srbije igra u MEČU SEZONE!

Jermenski Ararat je prošao u poslednje kolo kvalifikacija za Ligu Evrope savladavši slovenačkog šampiona Celje 1:0 posle produžetaka. I ovog puta će srpski šampion igrati u gostima.

NEKO NA MARAKANI MORA DA ODGOVARA! Kosanović OPLEO: Ne razmišljaju o ostavkama, ali ima ko bi mogao da ih natera na to!

OVO SE ZVEZDI NIJE DESILO DECENIJAMA, a crveno-beli su na Kipru PREKINULI neverovatan niz!

Navijači ni jednih ni drugih sigurno nisu uživali u meču. Ni Ararat ni Celje nisu imali šut u okvir gola tokom prvih 45 minuta igre, dok su Slovenci u nastavku u dva jalova navrata zapretilo rivalima.

Utakmica je otišla u produžetke. Uspavanku je u 111. minutu prekinuo Sergej Vakulenko, koji je doneo prednost Araratu i ispostavilo se postavio konačan rezultat.

Grešku je napravio jedan od defanzivaca Celja, koji se okliznuo ispred šesnaesterca, usledio je šut Ararata, odbrana golmana, pa onda s druge strane centaršut i gol Vakulenka.

Veruju na Marakani da će, posle gorkog iskustva sa Kipra, opravdati ulogu favorita i preko    plasirati se u Ligu Evrope.

Crveno-beli ovu šansu ne smeju da prokockaju, bez problema bi morali da prođu u grupu Lige Evrope.