24.10.2020.

09:44

(VIDEO) OVO JE SVIMA PROMAKLO! Zvezda oštećena za penal protiv Hofenhajma

Nemci su slavili golovima Baumgartnera u 64. i Dabura u trećem minutu sudijske nadoknade, ali Zvezdin vezista Sanogo tvrdi da je pri rezultatu 1:0 nad njim napravljen penal.

Fudbaler iz Obale Slonovače je u razmaku od četiri minuta imao dve odlične prilike posle kornera, ali je oba puta šutirao neprecizno. Ipak, snažni fudbaler veruje da je u drugoj situaciji bilo elemenata za najstrožu kaznu.

- Kod prve situacije nisam uspeo da zahvatim loptu onako kako sam želeo. U drugom pokušaju sam bio i povučen, ali sudija to nije video. Mogao je da bude dosuđen penal za nas - izjavio je Sanogo za "Žurnal".

Tu situaciju pogledajte na 2:41 sledećeg snimka.

Podsetimo, Zvezdi je četiri dana ranije na 163. "večitom derbiju" dosuđen penal baš zbog povlačenja Sanoga u šesnaestercu, od strane Miloša Jojića.