09.11.2020.

22:46

(VIDEO) OGLASIO SE SUDIJSKI EKSPERT! Evo da li je Inđija POKRADENA na "Marakani"

Naravno, kao i obično u srpskom fudbalu, priča se o suđenju. Od tri Zvezdina gola, dva su sporna, pa je sudijski ekspert Zdravko Jokić tokom emisije na "TV Arena sport" izneo svoje višenje situacije.

Crvena zvezda je u 21. minutu povela golom Dijega Falćinelija koji je bio na ivici ofsajda.

- Po mom mišljenju su oba igrača u liniji, a kada su u liniji nema ofsajda. Magla je, ne vidi se najbolje, ali bih rekao da je ovo jedan od dva slučaja kada nema ofsajda - rekao je Jokić.

Zvezda je u 75. minutu došla do izjednačenja iz penala, a Zdravko Jokić smatra da je to što ga je sudija Miloš Milanović svirao bila ispravna odluka.

- Magla je, pa su bliži snimci jasniji nego ovi primarni. Na njima se vidi da je Čermelj "zagrlio" napadača Zvezde. moram da istaknem da igrači naivno koriste ruke u tim situacijama i ne ostavljaju puno prostora sudijama - zaključio je bivši sudija.

Gol Falćinelija možete videti na 1:37, a penal na 4:58 od početka sledećeg video snimka.