19.05.2021.

16:48

ZVEZDINA GENERACIJA UŠLA U ISTORIJU! Ben SRUŠIO rekord Partizana star više od dve DECENIJE!

Crveno-beli su matematički obezbedili trofej, četvrti zaredon, ali četa Dejana Stankovića pokazala je da ima imperativ pobede pošto posle prvog poluvremena vode sa 3:0!

Crvena zvezda je posle 34 minuta na utakmici protiv Metalca postigla tri gola i oborila rekord Partizana iz 2000. godine kada su crno-beli postigli 111 pogodaka u sezoni.

Zvezda je sada na koti 112, ali do kraja utakmice ima nešto više od jednog poluvremena, te bi novi-stari šampion mogao da "podeblja" svoj rekord.

Ova generacija Zvezde ima šansu da obori rekord Seltika po broju bodova u sezoni, škotski velikan stao je na 106, dok bi pobedom crveno-beli imali 108!

Sve detalje sa meća možete pratiti OVDE!