31.10.2021.

15:50

ZVEZDA SE RASPUCALA U KRAGUJEVCU! Katai se vratio, Delije lakše dišu i traže reprizu na Marakani protiv Danaca! /ANKETA/

Crveno-beli su rutinskih 3:0 pobedili Radnički u Kragujevcu i nastavili poteru za Partizanom u trci za šampionsku titulu.

Pposle prvog poluvremenu imali su gosti 2:0 preko Ivanića i Pavkova, a 3:0 već u 4p. minutu preko Kataija overili su trijumf.

Aleksandar Katai

Ali, nema vremena za slavlje. Već u četvrtak stiže Midtjiland u meču Lige Evrope (4.novembar, 21.00). Mogla bi crveno-beli da overe proleće u Ligi Evrope.

Nadaju se navijači Crvene zvezde da je kragujevačka predstava bila najava velikog meča u čevrtak na "Marakani"

Mirko Ivanić je načeo domaćine. Vratio se u tim Aleksandar Katai, što bez sumnje raduje navijače pred utakmicu u Evropi. Stigao je do sedmog pogotka u Superligi. Ali, pogodio je i Milan Pavkov, videćemo, možda to ponovo i za nekoliko dana. Bilo je važno u Kragujevcu, a u četvrtak još važnije.