03.11.2021.

13:40

RAZLOG ZVEZDINE KAZNE JE NEVEROVATAN! Nećete verovati zašto su crveno-beli ostali bez 10.000 evra!

Crveno-beli su kažnjeni zbog utakmice sa Ludogorecom  u 2. kolu Lige Evrope. Zvezda je trijumfovala sa 1:0, na utakmici odigranoj 30. septembra, zahvaljujući golu Gelora Kange u 64. minutu.

Beograđani su, kako saznaje Informer, kažnjeni jer su dobili više od pet žutih kartona na pomenutoj utakmici!

Žute kartone su tada u Razgradu dobili: Lois Dioni u 13. minutu, Mirko Ivanić četiri minuta kasnije, a  potom Gelor Kanga tokom sudijske nadoknade vremena u prvom delu meča.

U drugom poluvreme su "požuteli" Milan Pavkov u 67. minutu i Petar Stanić u 81.

Beograđani posle tri kola vode na tabeli F grupe sa sedam bodova. Drugoplasirana Braga ima šest, trećeplasirani Midtiland dva, a četvrtoplasirani Ludogorec jedan bod.

Zvezda u četvrtak od 21 čas (RTS 1, Arena 1) na Marakani dočekuje Midtjiland. Beograđani imaju priliku da pobedom nad Dancima na 'Marakani' obezbede jedno od prva tri mesta u grupi, koja garantuju nastavak takmičenja u Ligi Evrope ili Ligi konferencija