28.01.2022.

16:48

OHI NASTAVIO DA REŠETA! Zvezda posle preokreta srušila LASK (VIDEO)

Crveno-beli su posle preokreta slavili rezultatom 2:1, pa su tako došli do prve pobede na pripremama, pošto su tri dana ranije remizirali sa Mariborom.

Svi golovi na meču pali su u prvom poluvremenu, a u 17. minutu je Husein Balić matirao Zorana Popovića za vođstvo austrijskog tima.

Zimsko pojačanje Crvene zvezde Ohi Omoižuanfo je u 32. minutu poravnao rezultat.

Preokret, a kasnije se ispostavilo i pobedu, šampionu Srbije doneo je Aleksandar Katai sedam minuta kasnije.

Mogla je Zvezda i ubedljivije da slavi u ovom meču, pošto su u prvom poluvremenu Srnić i Ohi pogađali okvir gola, dok je Omoižunafo na početku drugog dela propustio da realizuje situaciju "jedan na jedan" sa golmanom LASK-a.

Zvezda je meč započela u sledećem sastavu: Popović, Gajić, Eraković, Dragović, Rodić, Sanogo, Srnić, Ivanić, Živković, Katai, Ohi.

Kasnije su priliku sa klupe dobili Gordić, Marinković, Gobeljić, Pankov, Đurić, Krstičić, Stanković, Lučić, J. Mituljikić, N. Mituljikić, Falko, Bakajoko, Ibrahim, Dioni i Pavkov.