12.02.2022.

18:55 >> 19:00

OHI JE GOL MAŠINA! Novi pogodak napadača Zvezde, Dragović DOTUKAO Brđane (VIDEO)

Crvena zvezda je u finišu meča protiv Čuikaričkog rešila sve dileme i upisala novu pobedu, iako je do kraja meča ostalo nekih desetak minuta.

Izabranici Dejana Stankovića imaju ubedljivih 3:0, a drugi gol na utakmici postigao je Ohi Omoižuanfo.

Norvežanin je nastavio "teror" golmana, koji je započeo u Moldeu, produžio tokom priprema u Turskoj, a silovitost njegovo desnice osetio je i golman Čukaričkog Petrović.

Najpre je Ivanić odlično centrirao u kazneni prostor, lopta je u 73. minutu srećno došla Ohiju koji je rutinski prosledio u mrežu iz blizine dupliravši vođstvo srpskog šampiona.

Samo šest minuta kasnije i Aleksandar Dragović se upisao u strelce. Novi pogodak Zvezdinog štopera došao je posle prekida Kataija, usledio je oštar centaršut Magika u šesnaesterac, gde je sa peterca reprezentativac Austrije zatresao mrežu Čukaričkog za ubedljivih 3:0.