06.03.2022.

18:01

MAGIJA U TRI ČINA! Pogledajte HET-TRIK Kataija na proslavi 77. rođendana Zvezde! Ljubimac Delija EKSPLODIRAO (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su novi trijumf u Superligi, iako je ostalo još nekoliko minuta utakmice protiv Novog Pazara.

Izabranici Dejana Stankovića imaju ubedljivih 5:0, a čak tri gola od trenutnih pet, postigao je Aleksandar Katai.

Zvezdin Magiko se poigravao sa odbranom gostiju i u sve tri situacije pokazao zašto je jedan od najboljih igrača u timu srpskog šampiona.

Podsetimo, mrežu Pazaraca načeo je Ohi Omoižuanfo, kome je ovo bio treći uzastopni gol, posle Partizana i Voždovca, dok je treći pogodak bilo delo Mirka Ivanića.

A onda je na scenu stupio Katai i golovima u 15, 21. i 56. minutu obeležio 11. Zvezdinu pobedu u Superligi i na najlepši način najavio prvi meč Lige Evrope protiv Glazgov Rendžersa.