06.04.2022.

21:05

(ANKETA) ZVEZDA HRABRO GRABI KA NOVOJ DUPLOJ KRUNI! Mogu li crveno-beli da ODBRANE sve trofeje!?

Crveno-beli su poveli u šestom minutu kada je Aleksandar Katai bio siguran sa penala, a nakon što je Saša Tomanović oborio Ohija.

Na 2:0, takodje sa "bele" tačke, povisio je El Fardu Ben u 56. minutu. Prekršaj za najstrožu kaznu ovog puta je napravio Ifet Djakovac koji je faulirao Milana Pavkova i zaradio crveni karton. Mirko Ivanić je udarcem sa 18 metara u 74. minutu povisio na 3:0, a konačan rezultat je šest minuta kasnije svojim drugim golom na utakmici postavio Ben.

Crveno-beli nastavili su pohod ka duploj kruni! U nedelju ih očekuje duel protiv kragujevačkog Radničkog, a u slučaju pobede osigurali bi prvo mesto pred plej-of!