20.04.2022.

15:16 >> 17:45

FANTASTIČNA PARTIJA CRVENO-BELIH! Ivanić i Ben uništili TSC!

Bila je ovo dominantna partija crveno-belih. Nisu se  puleni Dejana Stankovića opustili ni u jednom momenta meča

Od samog starta Crvena zvezda je preuzela incijativu. To se isplatilo već u 16. minutu kada je Aleksandar Katai uposlio Mirka Ivanića za prvi pogodak.

Do kraja prvog poluvremena, Zvezda je dominirala, ali ipak nije bilo pogodaka.

Nastavila je Zvezda sa svojom igrom i u drugom poluvrmenu, već u 52. minutu zapretio je Aleksandar Katai, a u 63. minut Ivanić je pogodio za 2:0.

Samo tri minuta kasnije Mirko Ivanić je postigao het-trik fantastičnim pogodkom.

Konačana rezultat je postavio El Fardu Ben u 72. minutu. Malo je falilo da Ivanić pogodio za 4:0, ali odbranio je protivnički golman što je odlično iskoristio iskusni ofanzivac.

Nastavila je Zvezda da preti do kraja meča, a trebalo bi svakako izdvojiti prečku Pavkova u 77. minutu, ipak rezultat je ostao ne promenjen.

Voždovac-Vojvodina 19.05

TSC - CRVENA ZVEZDA (0:4) (Drugo poluvreme u toku)

Golovi: Mirko Ivanić (16. 63, 66), Ben (72)

Stadion: TSC Arena (Bačka Topola). Glavni sudija: Miloš Milanović (Ćuprija)

TSC: Filipović, Varga, Ćalušić, Stojković, Vukić, Banjac, Antonić, Stanojev, Đakovac, Ratkov, Boćkaj.

Crvena zvezda: Borjan, Gajić, Pankov, Dragović, Eraković, Sanogo, Kanga, Ivanić(Od 73. Ohi), Ben(Od 73. Srnić), Katai, Pavkov.

83. minut - Mirniji tok igre

77. minut - Pogađa prečku Milan Pavkov

74. minut - Sjajna šansa za Ohija, ali ofsajd

72. minut - El Fardu Ben pogađa za 4:0

68. minut - Odličan Šut Banjca iz slobodnog udarca, ali brani Borjan

66. minut - Het-trik Mirka Ivanićča. Zvezda vodi 3:0

63. minut -  Ivanić ponovo precizan! Zvzeda vodi 2:0

56. minut - Brani Antonić šut Kataija

52. minut - Kanga je odlično uposlio Kataija, pokušao je on na atrakitivan način, ali bez uspeha

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

POLUVREME

41. minut - Mirniji tempo igre

34. minut - Šutirao je Banjac, ali Borjan sigurno brani

30. minut - Uputio Kanga šut iz daljine

26. minut - Nastavlja se dominacija Crvene zvezde

19. minut - Malo je falilo da se Ivanić oduži Kataiju za asistenciju, ali ipak bez uspeha

16. minut - Goooool! Mirko Ivanić je strelac na asistenciju Aleksandra Kataija. Odlično je Katai pronašao Ivanić koji je obradovao navijače Crvene zvezde

12. minut - Pokušao je Aleksandar Katai, ipak bez uspeha

7. minut - Završio  je Ben na travi posle duela, ukazuje mu se lekarska pomoć

5. minut - Prva ozbiljna šansa za Crvenu zvezdu. Pokušao je Milan Pavkov.

1. minut - Utakmica je počela

15.16 - Što se tiče međusobnih susreta, Zvezda je slavila na sedam od osam utakmica, dok je TSC pobedio samo jednom - i to u trenutku kada za crveno-bele nije bilo nikakvog rezultatskog značaja. Nedavno su odmerili snage na Marakani, u okviru četvrtfinala Kupa, a domaćin je ubedljivo slavio rezultatom 4:0.

15.15 - Pratite uz Informer.rs meč između TSC i Crvene zvezde u drugom kolu plej-ofa Superlige Srbije.