07.05.2022.

17:39

ZVEZDIN BLICKRIG PROTIV NIŠLIJA! Pogledajte RAFAL crveno-belih za samo 22 minuta! (VIDEO)

Vođstvo crveno-belima doneo je Aleksandar Katai golom iz penala, koji je prethodno napravio Nikola Stanković nad Ohijem, a Zvezdin Magiko je sigurno realizovao najstrožu kaznu.

Samo tri minuta kasnije, prednost je udvostručena. Ben je centrirao, Dujmović odbranio šut Kataija, ali se lopta odbila do Ivanića koji se odlično snašao i rutinski matirao čuvara mreže!

Nije prošlo ni deset minuta, a na semaforu najvećeg srpskog stadiona pisalo je 3:0.

Konačno je Ohi Omoižuanfo probio led i prekinuo golgeterski post u crveno-belom dresu, postigavši lep pogodak.

Sudeći po prikazanom za nepunih pola časa igre, Zvezda će već posle meča sa Nišlijama ponovo preuzeti lidersku poziciju na tabeli Superlige Srbije.