16.07.2022.

22:09

ZVEZDA U DVA MEČA NA MARAKANI DALA 9 GOLOVA! Pogledajte sve pogotke crveno-belih protiv Kolubare! (VIDEO)

Kolubara je prošla mnogo gore od Nišlija, pošto je samo do poluvremena primila pet pogodaka.

Seriju je otvorio Aleksandar Katai u 9. minutu, kada je majstorskim udarcem iskosa doneo vođstvo Stankovićevom timu.

Na drugi gol čekalo se šest minuta, jer je Milan Pavkov u padu efektno udarcem glavom pronašao put do cilja, na centaršut strelca prvog pogotka Kataija.

Isti igrač je u 21. minutu ponovo bio precizan, kada mu je nesebično asistirao Mirko Ivanić, a napadaču Zvezde nije bilo teško da silovitim šutem "pocepa" mrežu nemoćnog golmana Popovića.

Kod četvrtog pogotka, koji je postignut četiri minuta kasnije, sve je uradio Kangva protutnjavši po desnoj strani i zavrnuo je loptu u šesnaesterac, prihvatio ju je Aleksandar Katai i drugim golom na utakmici povisio vođstvo srpskog šampiona na 4:0.

U poslednjim sekundama prvog poluvremena, sjajnu akciju izveli su Katai i Gelor Kanga.

Zvezdin Magiko je ponovo bio u ulozi asistenta, uposlio Gabonca, a Kanga preciznim udarcem po zemlji naterao čuvara mreže Lazarevčana da peti put vadi loptu iz mreže - 5:0.