13.10.2022.

22:55 >> 00:06

SVE JE PROTIV ZVEZDE... Poraz, a onda i KATASTROFALNE vesti iz Turske!

Ne samo da je Crvena zvezda doživela poraz od Ferencvaroša u četvrtom kolu Lige Evrope nego ni rezultat iz Turske ne ide u prilog srpskom šampionu! Fudbaleri Trabzonspora savladali su Monako sa 4:0 (1:0) i tako režirali veliko iznenađenje.

Francuski velikan je u prvoj utakmici slavio sa 3:1, ali je Trabzon danas Kneževima vratio istom merom. Nakon prvog poluvremena bilo je samo 1:0 za Turke, a prednost domaćinu autogolom doneo je Malang Sar.

Ipak, do kraja meča Monako je doživeo veliki debakl! Viktor Ugo je posle samo dva minuta na terenu duplirao prednost Trabzonspora, a potom je Enes Bardhi potvrdio trijumf Turaka. Konačan rezultat postavio je Trezege u 69. minutu.

Nakon četiri odigrana kola Ferencvaroš ima devet osvojenih bodova, Trabzonspor i Monako po šest, dok je Crvena zvezda na samo tri nakon dašanjeg poraza od Mađara u Budimpešti.