30.10.2022.

18:56

ŠAMPION GAZI KA ODBRANI TITULE! Ovako su crveno-beli došli do POBEDE u Lazarevcu! (VIDEO)

Stvarala je Zvezda šanse u prvom poluvremenu, stavljala na muke golmana Kolubare Dejana Stanivukovića, ali je do vođstva došla tek u poslednjim sekundama prvog poluvremena.

Na početku 45. minuta usledio je jedan od lepših napada srpskog šampiona, mladi Jovan Mijatović je sjajnom asistencijom pronašao Aleksandra Pešića, koji nije propustio priliku da zatrese mrežu.

Usledila je provera iz VAR sobe, da bi sudija Aleksandar Živković ipak pokazao na centar, pošto je nije bilo potencijalnog ofsajda u datoj situaciji.

Samo četiri minuta igre u nastavku, bilo je dovoljno izabranicima Miloša Milojevića da dupliraju prednost.

Akciju je poveo Mirko Ivanić, dodao El Fardu Benu, koji je odmah centrirao, a Kalifa Kulibali iz blizine postigao prvenac u crveno-belom dresu, postavivši, ispostavilo se, konačnih - 0:2.

Tako je Zvezda na najlepši način napravila uvertiru za meč sezone i gostovanje Monaku, u poslednjem duelu grupne faze Lige Evrope.