25.01.2023.

15:51

HAOS NA ZVEZDINOM MEČU! Bugari NOKAUTIRALI crveno-bele na poluvremenu! Umalo IZBILA TUČA, akteri U KLINČU! (VIDEO)

Posle prvih 45 minuta, bugarski šampion ima ubedljivih 3:0 protiv srpskog prvaka, koji je mogao da primi još koji gol do odlaska na odmor.

Što nije, "krivac" je kapiten Milan Borjan koji je u dve-tri situacije spasao crveno-bele da ne popiju "petardu" do poluvremena.

Ipak, u finišu prvog dela došlo je do čarki na terenu, pošto je kapiten Ludogoreca oštro startovao nad Gelorom Kangom.

Gabonac je skočio sa zemlje, dok su i svi ostali igrači Zvezde krenuli na Nedjalkova, nastala je gužva.

Rasplamsale su se strasti, ali je glavni sudija ubrzo umirio ratoborne i nastavio utakmicu.

Bugari su do visokog vođstva došli golovima igora Tjaga u 9. i 36. minutu, dok je drugi gol bio delo Tekpetija u 34. minutu.

Spornu situaciju pogledajte u snimku od 41:00.