05.04.2023.

20:43

JUBILEJ KATAIJA I GOLEADA U SUBOTICI! Zvezdin trijumf UKRASILI Bukari i Kangva! (VIDEO)

Uspela je Crvena zvezda da nastavi pobednički niz i rutinski dođe do trijumfa u Subotici. Izabranici Miloša Milojevića razbili su Spartak sa 1:4, a meč na Gradskom stadionu obeležili su rekorderi - Milan Borjan i Aleksandar Katai.

Golman crveno-belih izjednačio se po broju utakmica u crveno-belom dresu sa Ratomirem Dujkovićem, a napadač Zvezde postigao je 100. gol za klub iz Ljutice Bogdana.

Aleksandar Katai bio je dvostruki strelac pošto je mrežu Spartaka pogađao u 23. i 82. minutu. Pobedu Zvezde ulepšali su sjajnom golovima Osman Bukari i Kings Kangva.

Jedini strelac za Spartak bio je Nabou Šimura u osmom minutu samo desetak sekundi nakon što su crveno-beli poveli preko Osmana Bukarija.