30.04.2023.

19:24

PRŠTALO JE NA SVE STRANE! Zvezda četiri puta zatresla mrežu Čukaričkog, "DELIJE" NAJVIŠE OBRADOVAO SPAJIĆEV POVRATNIČKI POGODAK (VIDEO)

Crveno-beli su od samog starta krenuli ofanzivno što se isplatilo već u šestom minutu.

Odlično se snašao Kingsi Kangva posle centaršut, a zatim je loptu posremio u gol ekipe sa Banovog Brda.

Već u 19. minutu, Azarov je centrirao Rakonjcu, a Crnogorac je bio precizan za 2:0.

U 79. minutu, spetljali su se defanzivici Čukaričkog, to je odlično iskoristio Stefan Mitrović i pogodio za novo povećanje prednosti.

Pred sam sudijski zvižduk, miljenik "delija", Uroš Spajić je u svom povratničkom meču zatresao mrežu za konačan rezultat.

Bio je ovo sjajan performans crveno-belog tima i nova zaslužena tri boda na "Marakani".