Golovi: Kraso (4,71), Bukari (35), Mijailović (37)

Sudija: Nikola Đorđević

Crvena zvezda: Glazer – Degenek, Dragović(Od 58 Milutinović), Rodić – Bukari, Mijailović(Od Šljivić), Stamenić, Mitrović(Od 71 Azarov) – Lučić(Od 58 Nedeljković), Olanjinka, Kraso(Od 81 Kangva).

Napredak: Bajić – S. Jovanović, Đeković, Mršić, Prijović – Putinčanin(Od 46. Jović), Tomić (OD 67 Krstić)– Nenadović(Od 74. Nenadović), Stoiljković(Od 46. Stanojlović), Vukajlović - Ljubomirac(Od 67. Jovanović).

KRAJ UTAKMICE

85. minut - Pao je Bukari u šesnaestercu, nakon VAR provere odlučeno je da penala nije bilo

80. minut - Opao je ritam meča

71. minut - Kakav pogodak Žana Filipa Krasoa. Odlično je primio loptu, nakon par finti, uputio je izuzetno precizan šut za 4:0

64. minut .- Odličan pokušaj Napretka, vrlo dobar šut Nenadovića, ali brani Glazer.

55. minut - Pokušao je Olanjinka iz okreta, ali samo korner za Crvenu zvezdu

51. minut - Nakon VAR provere ustanovljeno je da nije u pitanju penal pošto je prekršaj ipak bio van šesnaesterca, tako da je dosuđen slobodan udarac za crveno-bele

49. minut - Dosuđen je penalza Crvenu zvezdu, nakon što je Mršić napravio faul nad Lučićem i dobio žuti karton.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena

45. minut - Ubacio je Bukari, nakon toga je pokušao Kraso, ipak izborio je samo korner.

37. minut - Odlčno je sa 20-tak metara šutira Mijalović, ovaj šut je bio neuhvatljiv za Bajića

35. minut - Vladimir Bajić je napravio veliku grešku, to je iskoristio Osman Bukari i pogodio za 2:0.

32. minut - Slobodan udarac za Napredak, solidno je centrirao Tomić, ali centaršut mu je blokiran

29. minut - Pokušao je Lučić, ipak sapleo se u šesnaestercu

20. minut - Četiri kornera zaredom je imao Napredak, ipak nisu uspeli da isk

18. minut - Odlična intervencija Glazera!

15. minut - Napravljen je faul nad Olanjinom! Prekršaj je izveo Kraso. On je ubacio loptu u šesnaesterac, ipak dobro je intervenisao Mršić

12. minut - Dobio je Bukari loptu po desnoj strani, šutirao je kada je došao u šesnaesterac, ipak lopta je otišla daleko iznad gola

9. minut - Dobro je Stamenić iskoristio pas Lučića, prevario je jednog protivničkog igrača, zatim je šutirao, ali lopta je blokirana, ipak Zvezda je dobila prvi korner na meču.

7. minut - Prva šansa za Napredak! Probao je Stojiljković da ugrozi Crvenu zvezdu, ali njegov pokušaj je otišao pored gola.

4. minut -  Žan Filip Kraso se latio odgovornosti koji je loptu poslao po sredini, protivnički golman nije dobro procenio situaciju i Zvezda je povela sa 1:0.

2. minut - Dosuđen je jedansteareac za Crvenu zvezdu nakon faula nad Mitrovićem.

1. minut - Utakmica je počela

16.32 - Dragan Perišić: Posle prvog, neočekivanog poraza na našem terenu, gostujemo Crvenoj zvezdi. Ono što je sigurno, motiv neće izostati. Znamo šta treba da uradimo, kako bi se na kvalitetan i organizovan način pokazali našu snagu. Analizirali smo ekipu Crvene zvezde i jasno uvideli ono što rade vrlo kvalitetno, a to je konstantan pritisak na loptu, odnosno presing i na prvom mestu će nam biti kako da se odupremo tome. I na koji način da prebacimo loptu, odnosno težište igre iza njihovih leđa

16:15 - Barak Bahar: Moj posao i posao mog stručnog štaba je to da pripremimo ekipu. Znam da su očekivanja da se u prvih 10 minuta postignu tri gola, to nas samo dodatno motiviše da napredujemo. Ne slušamo šta se priča i piše, to ne utiče previše na nas, već smo fokusirani na rad i da budemo još bolji

15.55 - Dobrodošli na naš blog posvećen meču Crvene zvezde i Napretka iz Kruševca.