Golovi: Raum (13), Simons (50) Olmo (83) - Stamenić (69)

Žuti kartoni: Stamenić (34), Rodić (45+3), Hvang (46)

Sudija: Hose Marija Sančes

Red Bul Lajpcig: Blasvič- Henrihs(Od 58 Klosterman), Simakan, Lukeba, Raum - Simons(Od 74 Olmo), Kampl, Šlager, Forsberg(Od 58 Baumgartner), Poulsen(Od 81 Verner), Openda (Od 81 Šeško)

Crvena zvezda: Glazer - Mijailović, Điga, Dragović, Rodić (Od 63 Nedeljkovć)- Hvang, Stamenić(Od 80 Katai) - Ivanić, Mitrović(Od 63 Lučić), Olanjinka(Od 46 Bukari) - Ndijae(Od 63 Mijatović)

KRAJ UTAKMICE

89. minut - Imala je Zvezda šansu tri na dva. Bukari je povukao loptu, išao je pas do Kataija, ali nije se snašao iskusni fudbaler

83. minut  - Lajpcig ponovo ima dva gola prednosti. Posle kornera šetala je lopta po šesnaestercu Zvezde, to je iskoristio Dani Olmo i zatresao mrežu

80. minut - U igru ulazi Aleksandar Katai umesto strelca gola Marka Stamenića

73. minut - Imao Lajpcig dobru šansu, ipak sjajno je reagovao glavom Điga

69. minut - Sjajna reakcija Marko Stamenića iz odbijanca za 2:1. Lopta je došla do reprezentativca Novog Zelanda koji je iskoristio prazan prostor i pogodio za smanjivanje prednosti nemačkog tima.

62. minut - Šutirao je Openda iz slobodnog udarca, ali brani Glazer i korner za Crvenu zvezdu

58. minut - Nakon silnih promašaja Zvezde, Lajpcig je kaznio njihov klub. Odlično se izborio Ćavi Simons i uputio je šut u gol srpskog tima.

55. minut - Šutirao je prvo Mijailović, lopta se potom odbila, došla je do Bukarija, ali nema pogotka

54. minut - Šutirao je Stefan Mitrović van 16 metara, ipak lopta je otišla preko gola

51. minut - Dobro je započeo akciju Hvang, ali nije poslao pas na pravi način

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+3 - Dobija Rodić žuti karton zbog faula nad Simakanom

45+1 - Šalje loptu Stamenić napred, ali Raum je bio ispred Mijailovića

38. minut-  Dobio je loptu Ndijae, ušao s njom u šesnaesterac a zatim je posle duela pao, ipak sudija je odlučio da nije u pitanju  penal.

37. minut - Ndiaje je spretno dodao Olanjinki, ipak vrlo brzo su ga opkolili igrači Lajpciga, tako da nije uspeo da se snađe Nigerijac

34. minut - Prvi žuti karton na meču dobio Marko Stamenić (35)

28. minut - Napravljen je prekršaj nad Olanjinkom i sudija je pokazao na belu tačku, ipak nakon VAR provera sudija je odlučio da ipak prekšaj nije bio šesnaestercu.

23. minut - Dobio je Ndiaje udarac, ali loptu je preuzeo Ivanić, ipak intervesao je ispred gola Blasvik i lopta je završila u korneru. Hvang je izveo korner, pokušao je Milan  Rodić glavom, ipak spretno je odbranio Blasvik.

17. minut - Simakan je probao glavom, odbranio je to Glazer, nakon toga je pokušao Lukeba, pa opet Simakan, ali lopta je otišla preko gola

13. minut - Ivanić je izgubio loptu, iskoristili su to protivnički igrači. Simons je spretno asistirao Raumu koji je savladao Glazera

8. minut - Nakon reakcije Mijalovića, Lajpicg je dobio korner.  Posle izvedenog kornera desila se neprijatna situacija, Rodić i Simaka su se sudarili glavama, ali većih problema nije bilop

5. minut - Raum je ubacio loptu u šesnaesterac, ali odlično je glavo reagovao kapiten Crvene zvezde Aleksandar Dragović

3. minut - Zvezda odmah zapretila! Kreirali su sjajno akciju puleni Baraka Bahara, a zatim je ona došla do Hvanga koji je šutirao snažno izvan šesnaesterca, ali pored gola

1. minut - Utakmica je počela

20.50 - Navijači Crvene zvezde

20.22 - Igrači Zvezde izašli na zagrevanje

20.05 - "Delije" su već na stadionu

19.57 -  Igrači Lajpciga stigli na stadion.

19.53 - Bahar odredio startnih 11:  Glazer - Mijailović, Điga, Dragović, Rodić - Hvang, Stamenić - Ivanić, Mitrović, Olajinka - Endijae