Crveni karton: Gluščević u 77. minutu (Radnički Kragujevbac)

Žuti kartoni: Ćosić, Evandro, Dadić (Radnički)

RADNIČKI 1923 (4-2-3-1): Lijeskić – Ćosić, Zeljković, Mitrović, Dadić (od 67. Adžić)– Ristić, Enlandu (odn 77. Bulatović) – Mirčetić (od 64. Gluščević), Ben Hasin (od 46. Ortiz), Bevis – Evandro (od 77. Turej)

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): M. Ilić – Mimović, Điga, Drkušić (od 46. Spajić), Seol - Elšnik, Dalsio – Olajinka (od 61. Ivanić), L. Ilić, Puma Rodrigez (od 72. Milson) – Duarte (od 61. Endijaje)

DRUGO POLUVREME

90+9. minut - Kraj meča!

90+8. minut - Mimović, kakva šansa, Ndijaje je samo trebalo da postavi nogu u petrcu, ali ništa od gola.

90+7. minut - Oboren je Milson na nekih 18 metara iskosa. Ivanić iz slobodnjaka pravo u Lijeskića.

90. minut - Meč će biti produžen još devet minuta.

88. minut - Novi prekid i ponovo zbog navijača.

85. minut - GOOOOOOOOOOOL! 0:1 Mirko Ivanić! Zvezdina "četvorka" je nanišanila sa nekih 18 metara sa leve strane i pogodila malu mrežu.

77. minut - Gluščevič dobija crveni karton, tačnije drugi žuti. Prvo grub start na Spajiću, a onda  i prigovor i Kragujevčani će do kraja utakmice igrati sa igračem manje.

74. minut - Veliki je pritisak crveno-belih, ali gola nema.

68. minut - Odlična akcija Zvezde, ali gola i daljer nema. Điga je poslao pas ka Iliću, Lijeskič na vreme istrčava i otklanja opasnost.

61. minut - Milojevićeva dvostruka izmena. Umesto Olajinke je ušao Ivanić, a Endijae je zamenio Duartea.

60. minut - Gužva , velika gužva pred golom Radničkog,, pokušao je Duarte, ali je izblokiran.Kragujevčani su u kontri, ali Evandro pravi faul.

56. minut - Seol je prošao po levom boku, ali su Zeljković i Mitrović reagovali u poslednjem trenutk. Duarte posle kornera, ali je šutirao preko gola.

49. minut - Dve šanse su već imali fudbaleri radničkog, Điga odlično reaguje.

46. minut - Utakmica je nastavljena, ali odmah prekinuta zbog ubačenih baklji na teren.

PRVO POLUVREME

45+2. minut - Kraj prvog poluvremena.

45. minut - Ispred Drkušića je pala petarda, pa je zbog toga meč prekinut na dva minuta.

44. minut - Duarte, Ilić, pa solidan pokušaj Dalsija, ali pravo u Lijeskića.

40. minut - Puma je bio u naletu i oboren je ispred šesnaesterca. Dobra pozicija da se opet zapreti Lijeskiću koji je tražio pet igrača u živom zidu. Luka Ilić je uhvatio zalet i šutirao preko prečke.

37. minut - Velika šansa za crveno-bele. Dalsio se našao iskosa sam ispred golmana, šutirao, ali Lijeskić je odbranio i ovaj udarac.

36. minut - Novi centaršut Elšnika iz kornera, Điga pokušava glavom, lopta ide pored gola.

32. minut - Centrirao je Elšnik, Drkušić glavom, Lijskić je jedva izbio u korner. Delovalo je opasno, ali osim kornera ekipa Vladana Milojevića ništa nije dobila.

26. minut - Seol je pokušao, odlično je gađao pod prečku, ali golman Lijeskić je uspeo da odbrani

19. minut - Novi žuti karton za domaće, zaradio ga je Evandro

17. minut - Zvezda je pripretila preko slovenačkog reprezentativca Elšnika. Šut je završio preko gola.

15. minut - Seol je pokušao, Lijeskić je izblokirao njegov šut.

12. minut - Sudija Ilić je pokazao prvi žuti karton na utakmici i to Ćosiću iz Radnićkog.

8. minut - Debitant u redovima Crvene zvezde Vanja Drkušić u problemu, napadač Kragujevčana Evandro je došao do lopte u šesnaestercu, ipak - faul! Bio je spreman i golman Marko Ilić koji je izašao na loptu.

6. minut - Na početku utakmice očekivano, ispitivanje snaga, mada gosti imaju više loptu u nogama.

2. minut - Faul je za crveno-bele, oboren je Olanjinka, slobodan udarac iskosa izveo je Elšnik, defanzivci domaćih otklonili su opasnost.

1. minut - Utakmica je počela, prvi su sa centra krenuli gosti.

18.00 - Dobar dan i dobrodošli na blog uživo meča Radnički Kragujevac - Crvena zvezda na portalu Informer.rs.