01.09.2024.

22:12

Jezivo! Kragujevčani topovskim udarom na Zvezdinu delegaciju, Mrkela povređen (FOTO)

Crveno-beli su pobedili Kragujevčane minimalnim rezultatom 1:0 i to golom Mirka Ivanića u 85. minutu. Meč koji je odigran na stadionu u Gornjem Milanovcu, jer se stadion Kragujevčana sređuje, obilovao je incidentima u čijim su glavnim ulogama bili navijači.

Tokom prvog poluvremena pristalice domaćeg kluba, poznatiji kao "đavoli" bacali su topovske udare na igrače Zvezde, a tom prilikom jedan je pao pred Vanju Drkušića, koji posle toga nije mogao da nastavi meč. Međutim, nisu se samo fudbaleri Zvezde našli na meti domaćih navijača, već i članovi delegacije srpskog šampiona.

Jedan od topovskih udara bačen je i u loži gde su sedeli čelnici srpskog šampiona, a tom prilikom povređen je i Mitar Mrkela, koji je zadobio ranu na listu.

Takođe, povređen je i Nebojša Milošević, pomoćnik trenera Vladana Milojevića, koji ima ranu na stomaku.