26.09.2015.

17:22

LEVA SLAVI JUBILEJ Protiv Majnca postigao 100. gol u Bundesligi

Poljak je ovim golovima došao do jubileja od 100 pogodaka u Bundesligi, a većinu je postigao prethodno noseći dres Borusije Dortmund.

Bajern je bez problema pregazio Majnc, iako je Tomas Miler u 21. minutu, kod rezultata 0:0, promašio penal. Sve je došlo na svom mestu u drugom poluvremenu, kada je Levandovski postigao dva, dok je Koman smesio jedan pogodak.

Ekipa iz Minhena je ostala sama na prvom mestu tabele, jedina sa maksimalnih sedam pobeda.

Bajer iz Leverkuzena je posle tri uzastopna poraza upisao sada drugi vezani trijumf. "Farmaceuti" su razbili Verder u sred Bremena i već se dograbili gornjeg dela tabele.

Štutgartu ni ove sezone ne cvetaju ruže. Ekipa u kojoj je ponovo bio starter naš reprezentativac Filip Kostić izgubila je kod kuće od Borusije iz Menhengladbaha, koja je posle smene trenera počela da daje znake života.