28.10.2015.

22:45

JUVENTUS TONE "Stara dama" predala titulu, peta u nizu Rome

Pored toga što je Juve gubio već posle 20 minuta igre, od 39. je igrao sa igračem manje, pošto je Kljelini dobio drugi žuti karton. Napadao je Juve, imao solidne šanse, ali su se domaćini sjajno branili i odbranili tri boda. Nakon ovog kola Juve je 12. na tabeli sa 12 bodova, dok Roma na prvom ima 23.

Roma je petu pobedu u nizu u Seriji A upisala protiv Udinezea, koji je poražen sa 3:1 golovima Pjanića, Maikona u prvom delu i Žervinja u drugom poluvremenu utakmice.

AP PHOTO

Milan je u prošlom kolu na jedvite jade pobedio Sasuolo, a u ovom se mučio sa Kjevom, ali je ipak slavio minimalnim rezultatom 1:0.

Goleadu smo videli na meči između Torina i Đenove - 3:3. "Bikovi" su posle vođstva "grifona" imali prednost u dva navrata, ali su gosti jedan bod obezbedili u sudijskoj nadoknadi.

Lacio je poveo protiv Atalante, ali je ekipa iz Bergama preokrenula i na kraju trijumfovala sa 2:1. Pomogao je domaćinima Dušan Basta autogolom u 69, dok su domaćini do pobede stigli pogotkom Gomeza u 86.